Іван Нечуй-Левицький. Найкращі твори. Ілюстроване видання Іван Нечуй-Левицький. Найкращі твори. Ілюстроване видання

Іван Нечуй-Левицький. Найкращі твори. Ілюстроване виданн‪я‬

Кайдашева сім'я, Микола Джеря, Баба Параска та баба Палажка, Хмари, Князь Єремія Вишневецький, Старосвітські батюшки та матушки, Гетьман Іван Виговський, Дві московки, Запорожці

    • 59,00 Kč
    • 59,00 Kč

Publisher Description

Iван Нечуй-Левицький виступав і як драматург (комедія «На кожум'яках», історична драма «Маруся Богуславка», «В диму та в полум'ї» (1875 року) тощо), етнограф-фольклорист («Світогляд українського народу від давнини до сучасності» (1868–1871 рр.), «Українські гумористи й штукарі» (1890 року)) та лінгвіст («Сучасна часописна мова в Україні» (1907 року); «Граматика української мови» в 2-х ч. (1914 року) тощо).
Увійшов в історію української літератури як видатний майстер художньої прози. Створивши ряд високохудожніх соціально-побутових оповідань та повістей, зобразивши в них тяжке життя українського народу другої половини XIX століття, показавши життя селянства й заробітчан, злиднями гнаних з рідних осель на фабрики та рибні промисли, І. Нечуй-Левицький увів в українську літературу нові теми й мотиви, змалював їх яскравими художніми засобами. На відміну від своїх попередників — Квітки-Основ'яненка та Марка Вовчка, він докладніше розробляв характери, повніше висвітлював соціальний побут, показував своїх героїв у гострих зіткненнях з соціальними умовами. У пореформений час ускладнювалися суспільні взаємини, виникали нові конфлікти між основними верствами населення. Розвиток капіталізму, пролетаризація селянства, яке заповнювало міста, зумовлювали появу нового типу спролетаризованого селянина та нові суспільні умови його життя в місті. Одне слово, нові умови вимагали появи нових видів і жанрів, які б могли глибше й достеменніше охопити усю складність і розмаїття проявів тогочасного життя.
Зміст:
1. Кайдашева сім'я
2. Микола Джеря
3. Баба Параска та баба Палажка
4. Хмари
5. Князь Єремія Вишневецький
6. Старосвітські батюшки та матушки
7. Гетьман Іван Виговський
8. Дві московки
9. Запорожці

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2022
7 September
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
2,556
Pages
PUBLISHER
Strelbytskyy Multimedia Publishing
SIZE
7.1
MB

More Books by Іван Нечуй-Левицький

Кайдашева сім’я Кайдашева сім’я
2015
25 шедеврів української літератури. Ілюстроване видання 25 шедеврів української літератури. Ілюстроване видання
2022
10 шедеврів української літератури. Ілюстроване видання 10 шедеврів української літератури. Ілюстроване видання
2022
Безталанна Безталанна
2015
Хмари Хмари
2015
Кайдашева сім’я. Гетьман Іван Виговський Кайдашева сім’я. Гетьман Іван Виговський
2024