Diktatura u književnosti - Milisav Saviæ: „Hleb i strah“, Danilo Kiš: „Ein Grabmal für Boris Davidoviè“ (Grobnica za Borisa Davidovièa) Diktatura u književnosti - Milisav Saviæ: „Hleb i strah“, Danilo Kiš: „Ein Grabmal für Boris Davidoviè“ (Grobnica za Borisa Davidovièa)

Diktatura u književnosti - Milisav Saviæ: „Hleb i strah“, Danilo Kiš: „Ein Grabmal für Boris Davidoviè“ (Grobnica za Borisa Davidovièa‪)‬

    • 259,00 Kč
    • 259,00 Kč

Popis vydavatele

Seminarski rad je sastavljen na srpskom jeziku po novom pravopisu iz 1997. godine.

Strana imena i nazivi mesta su napisani u originalu u zagradama, jer sam mi(?)ljenja da strana imena treba pisati u originalu, a i pravopisom srpskog jezika je dozvoljeno pisanje stranih imena na oba načina.

Ovom prilikom (?)elim ponovo da se zahvalim Univ. Doz. Dr. K. Sturm-Schnabl za pru(?)enu podr(?)ku i pomoć.

Isto tako se zahvaljujem i g-dinu Milisavu Saviću koji me je u ličnom razgovoru jo(?) vi(?)e inspirisao za pisanje ovog rada. Razgovor na(?)alost, zbog njegovih mnogobrojnih obaveza nije mogao proteći bez prekida i ja nisam mogla dobiti odgovore na sva pitanja, ali mi je mnogo pomogao. G-din Savić se i lično potrudio da u arhivi kuće „Prosveta” pronađe časopis „Knji(?)evnost” u kojem su bile kritike o njegovom romanu Hleb i strah, koje sam ja koristila u izradi ovog rada.

ŽÁNR
Manuály a příručky
VYDÁNO
2006
28. ledna
JAZYK
SR
srbština
ROZSAH
32
stránek
VYDAVATEL
GRIN Verlag
Informace o poskytovateli
Open Publishing GmbH
VELIKOST
407,5
kB