PUBG (Poradnik do gry‪)‬

.

Amadeusz Cyganek and Others
    • 99,00 Kč
    • 99,00 Kč

Publisher Description

Poradnik do PUBG, czyli gry Playerunknown's Battleground zawiera komplet informacji niezbędnych do zrozumienia tej rozbudowanej i wymagającej produkcji. Znajdziesz tutaj praktycznie porady i wyjaśnienie wszystkich występujących w grze mechanizmów rozgrywki - począwszy od skoku na spadochronie, przez kompletowanie ekwipunku i skuteczną walkę, aż do informacji dotyczących końcowych etapów rozgrywki.

Nie zabrało tutaj także informacji dotyczących kluczowych kwestii, takich jak opis występujących w grze stref (białej, niebieskiej i czerwonej), opatrywania ran, wszystkich dostępnych elementów wyposażenia i ulepszeń, a także dostępnego oręża, wraz z sugerowanym zastosowaniem dla każdego typu broni.

W poradniku umieściliśmy dwie mapy do PUBG - Erangel oraz Miramar w wysokiej jakości. Nanieśliśmy na nie pojazdy, bronie, loot, ekwipunek i lokacje do lądowania.

Nowa mapa w PUBG, Miramar, to górzyste i piaszczyste miejsce. Poniżej zebraliśmy sporo porad, sztuczek i chwytów poniżej pasa - szukasz nowych pojazdów, broni, lootu i miejsc do lądowania? Zajrzyj do porad!

Poradnik do gry Playerunknown's Battleground zawiera: Wyjaśnienie wszystkich mechanizmów rządzących rozgrywką; Opis wszystkich dostępnych w grze elementów wyposażenia, modyfikacji broni, jak i samych typów oręża; Liczne porady dotyczące walki, poruszania się na mapie, kompletowania i korzystania z ekwipunku, czy gry w drużnie; Omówienie systemu modyfikowania broni; Liczne porady, które przydadzą się zarówno początkującym, nieobeznanym z gatunkiem graczom, jak i weteranom; Informacje dotyczące wymagań sprzętowych i sterowania, w tym funkcjonujących w grze skrótów klawiszowych.

W najnowszej solucji do PUBG, czyli Playerunknown's Battleground odnajdziesz porady do wykorzystania zasobów towarzyszących rozgrywce.Poradnik wyjaśni Wam jak skakać ze spadochronem, poprzez walką każdą bronią na kompletowaniu ekwipunku kończąc.

PUBG - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Wymagania sprzętowe (Pole bitwy)

- Sterowanie PC

- Skrzynki w PUBG (Pole bitwy)

- Strzelanie i walka (Porady na start)

- Ogólne (Porady na start)

- Sterowanie Xbox One (Pole bitwy)

- Mapa Erangel

- Obsługa ekwipunku

- Przedmioty i ekwipunek (Porady na start)

- Gr

GENRE
Arts & Entertainment
RELEASED
2018
19 January
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
129
Pages
PUBLISHER
GRY-Online S.A.
SIZE
7.5
MB

More Books by Amadeusz Cyganek, GRY-Online S.A. & Jakub Bugielski

2017
2016
2015
2015
2015
2015