IIZI İngilizce 27 IIZI İngilizce 27

IIZI İngilizce 27

    • 1,99 €

    • 1,99 €

Beschreibung des Verlags

IIZI ile İngilizce konuşmayı öğrenin.

IIZI, yeni bir dili konuşmaya başlamanın en eğlenceli ve en kolay yoludur. Bir dili konuşmanın tek yolu, ona maruz kalmaktır. Konuşmaya çalışırken beyninizi, ağzınızı ve dilinizi birbiriyle koordine etmek icin eğitilirsiniz. Sadece dinleyerek ve tekrar ederek İngilizce konuşmaya başlayabileceğinizi biliyor musunuz? Tıpkı bir bebeğin dil öğrenmesi gibi, tekrar ederek, işitilenler kısa dönemli hafızadan uzun dönemli hafızaya atılıyor. Ve düşünmeden konuşabilir hale geliyoruz.

Birisiyle karşılıklı konuşma pratiği yapmak, dil öğrenmenin önemli bir parçasıdır. IIZI İngilizce derslerinde, anadili Türkçe olan bir konuşmacı size rehberlik eder ve siz anadili İngilizce olan iki kişinin konuşmalarına katılırsınız. Yönlendirmeler, konuşmaları anlamanıza ve diyaloglara katılmanıza olanak sağlar. Anafikir tekrarlama ve telaffuz üzerinedir. Yönlendirmeniniz size söz verdikçe gerekli tekrarları yapın ve sorulan sorulara cevap verin.

IIZI yabancı dil dersleri, bir dili öğrenmek için etkili bir teknik olan ‘gölgeleme’ gibidir. Ders süresince aralarda, kelime, yapı veya cümleyi tekrar etmeniz için kısa sessizlikler vardır. Bu sessizliklerde duyduklarınızı mümkün olduğu kadar aynı şekilde tekrarlamanız beklenir. IIZI İngilizce’de yönlendirmeler Türkçe’dir.

Bu ders, yüz derslik İngilizce programının yirmi yedinci dersidir. Giriş konuşması, yeni kelimeler, yapılar ve cümleler ile size 30 dakikalık İngilizce konuşma pratiği sağlar. Sınırlardan bağımsız, kendi yönetiminizle, sıkılmadan hatta eğlenerek İngilizce öğreneceksiniz. Hazır mısınız? Çok kısa sürede İngilizce anlayacak ve konuşacaksınız. Tek gereken, günde 30 dakika!

GENRE
Sprachen
ERZÄHLER:IN
Aaron Miner, Emily Matheson, Gökhan Demirci
SPRACHE
TR
Türkisch
DAUER
00:44
Std. Min.
ERSCHIENEN
2019
18. Dezember
VERLAG
Puritas
PRÄSENTIERT VON
Audible.de
GRÖSSE
17,5
 MB