Šťastně až navěky Šťastně až navěky
2 – Jenom kamarádi

Šťastně až navěky

    • 12,99 €
    • 12,99 €

Beschreibung des Verlags

MYSLELA SI, ŽE JEJÍ ŽIVOT SKONČIL. PAK ALE POTKALA JEHO… TEDY, JEHO PSA.

Umělkyně Sloan má i dva roky po osobní tragédii, která otřásla celým jejím životem, stále problém vstát ráno z postele. Ať dělá cokoliv, připadá si jako tělo bez duše. Alespoň dokud jí do auta neskočí jeden trochu divoký, ale roztomilý a především opuštěný pes, jehož oči vyloženě prosí, aby se ho ujala.

Tucker, jak se zvíře jmenuje, vnese do jejích dnů nečekaný řád a radost, a Sloan se díky němu konečně začíná cítit sama sebou. Jenže to skončí, když se po řadě nezodpovězených textovek najednou ozve Tuckerův majitel, muzikant Jason, že chce svého psa zpátky.

Sloan se svého nového zvířecího parťáka nehodlá vzdát bez boje. Co když ho ale Jason opravdu postrádá? A navíc je ten chlap milý, pohledný a vtipný… Co začne flirtováním po chatu, se brzy změní na dlouhé telefonáty, a kdo ví, co by se mohlo stát, až se potkají osobně?

Otázka je, jak dlouho se Jason, kterého hudební kariéra nutí být stále na cestách, asi hodlá zdržet na jednom místě. A unesla by Sloan, kdyby jí někdo znovu zlomil srdce?

____

Chytrá letní romance od autorky bestselleru Jenom kamarádi.

 „Poutavý román o hledání odvahy a o tom, že když jde o lásku, stojí za to vzít druhou šanci za pačesy.“ – Publishers Weekly

 „Jedna z nejlepších romancí tohoto roku.“ – SheReads

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
2023
16. Juni
SPRACHE
CS
Tschechisch
UMFANG
384
Seiten
VERLAG
Mystery Press s.r.o.
GRÖSSE
4,2
 MB

Mehr Bücher von Abby Jimenez

Yours Truly Yours Truly
2023
Yours Truly Yours Truly
2024
Just For The Summer Just For The Summer
2024
Life's Too Short Life's Too Short
2021
The Friend Zone: the most hilarious and heartbreaking romantic comedy The Friend Zone: the most hilarious and heartbreaking romantic comedy
2019
The Happy Ever After Playlist The Happy Ever After Playlist
2020

Andere Bücher in dieser Reihe

Život je příliš krátký Život je příliš krátký
2023
Jenom kamarádi Jenom kamarádi
2022