Оповідь Артура Гордона Піма Оповідь Артура Гордона Піма

Оповідь Артура Гордона Пім‪а‬

    • 2,99 €
    • 2,99 €

Beschreibung des Verlags

Едгар Аллан По (1809–1849) — відомий американський письменник і поет-романтик, класик новели, засновник жанру детективу. Його творчість сприяла появі жанру наукової фантастики. Найбільшу популярність здобули його «страшні розповіді». Винайдений ним сплав детективу, жаху й містики набув у наші дні виняткової популярності. Видавництво «Фоліо» у серії «Зарубіжні авторські зібрання» випустило друком збірку детективних новел Едгара Аллана По «Золотий жук», збірку оповідань «Система доктора Смолла і професора Піріа» та збірку поезій «Ворон».


«Оповідь Артура Гордона Піма» — єдиний закінчений роман родоначальника трилерів Едгара По. Сам автор намагався видати його за реальний документ, адже роман починається як звичайна розповідь про морські пригоди. Тим дивнішими й страшнішими стають подальші події, які призводять до просякнутого жахом Незрозумілого.


Розповідь у формі листа додає роману таємничості. Неперевершений творець гротескних фантасмагорій, божевільних кошмарів і бездоганних логічних ланцюжків звернувся до улюбленої теми «морських» романів — плавання в Південні моря. Однак щоденник Артура Гордона Піма, що рясніє датами й географічними координатами, оповідає не тільки про пересічні пригоди морської експедиції: бунт, корабельні аварії, жорстокий голод і зустрічі мандрівників із підступними й кровожерливими дикунами — подорож до Південного полюса стає для героїв досвідом занурення в Безодню, зіткнення зі Смертю, зустрічі з безмежним Хаосом буття, який змушує пережити світоглядний Жах.

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
2020
11. April
SPRACHE
UK
Ukrainisch
UMFANG
224
Seiten
VERLAG
Glagoslav Distribution (A)
GRÖSSE
2,2
 MB

Mehr Bücher von Едгар Аллан По

10 шедеврів світової літератури. Ілюстроване видання 10 шедеврів світової літератури. Ілюстроване видання
2022
Жага до життя Жага до життя
2024
Факти в справі містера Волдемара Факти в справі містера Волдемара
2023
Повість скелястих гір Повість скелястих гір
2023
Бочка Амонтільядо Бочка Амонтільядо
2023
Убийства на вулиці Морґ Убийства на вулиці Морґ
2023