Almanca Öğrenin - Hızlı / Kolay / Etkili Almanca Öğrenin - Hızlı / Kolay / Etkili

Almanca Öğrenin - Hızlı / Kolay / Etkili

2000 Temel Kelime

    • 4,99 €
    • 4,99 €

Beschreibung des Verlags

Bu kitap günlük konuşmadaki kullanım sıklığına göre sıralanmış, en yaygın 2000 kelime ve ifade listesini içermektedir. 80/20 kuralı doğrultusunda, bu kelime kitabı hızlı ilerlemenize ve motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olmak üzere ilk önce temel kelimeleri ve cümle yapılarını öğrenmenizi sağlar.

Bu kitabı kimler satın almalı?
Bu kitap, başlangıç düzeyinde ve orta düzeyde Almanca öğrenen, kendi kendini motive edebilen ve kelime öğrenmeye her gün 15-20 dakika harcamaya istekli kişiler içindir. Bu kitabın basit yapısı, öğrenme çabanızı en kısa sürede en büyük ilerlemeyi kaydetmenize yardımcı olan kısımlara harcamanıza olanak tanımak adına gereksiz her şeyin çıkarılması ile sağlanmıştır. Her gün dil öğrenmek için 20 dakikanızı ayırmaya istekliyseniz ve başlangıç seviyesinde veya orta seviyedeyseniz, bu kitap büyük ihtimalle yapabileceğiniz en büyük yatırımdır. Günlük pratik yapacağınız yalnızca birkaç hafta içinde kaydedeceğiniz ilerlemenin hızına şaşıracaksınız.

Bu kitabı kimler satın almamalı?
İleri düzey Almanca öğreniyorsanız bu kitap size göre değildir. Bu durumda web sitemizi ziyaret edin veya belirli alanlardaki dil becerilerini geliştirmek isteyen, ileri düzey öğrenciler için ideal olan konulara göre gruplandırılmış, daha fazla kelime barındıran Almanca kelime kitabımızı arayın.
Bunun yanında, Almanca öğrenmenin çeşitli adımlarında size rehberlik edecek, hepsi bir arada bir Almanca öğrenme kitabı arıyorsanız da büyük ihtimalle bu kitap size uygun değildir. Bu kitap yalnızca kelimeler içermektedir ve alan kişilerin dil bilgisi ve telaffuz gibi konuları ya başka kaynaklardan ya da dil kurslarında öğrenmesini bekliyoruz. Bu kitabın gücü temel kelimelerin hızlıca öğrenilmesine odaklanmasıdır ve bu yaklaşım çoğu insanın geleneksel bir dil öğrenme kitabında bulmayı bekleyeceği bilgilerin eksik olmasını beraberinde getirmektedir. Kitabı alırken lütfen bu durumun bilincinde olun.

Bu kitap nasıl kullanılır?
Bu kitap ideal olarak her gün kullanılır. Her defasında belirli bir sayıda sayfa gözden geçirilir. Bu kitap, adım adım ilerlemenize olanak tanıyan, 50 kelime bilgisi bölümüne ayrılmıştır. Örneğin şu anda 101 ile 200 arası kelimeleri gözden geçirdiğinizi varsayalım. 101 ile 150 arasındaki kelimeleri çok iyi öğrenince 201 ile 250 arasındaki kelimeleri öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sonraki gün 101 ile 150 numaralı kelimeleri atlayın ve 151 ile 250 arasındaki kelimeleri gözden geçirmeye devam edin. Bu şekilde, kitap içinde adım adım ilerleyeceksiniz ve iyice öğrendiğiniz her sayfayla birlikte dil becerileriniz seviye atlayacak.

GENRE
Nachschlagewerke
ERSCHIENEN
2019
5. Juli
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
85
Seiten
VERLAG
Pinhok Languages
GRÖSSE
859,3
 kB

Mehr Bücher von Pinhok Languages

Lerne Lettisch - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Lettisch - Schnell / Einfach / Effizient
2022
Lerne Tschechisch - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Tschechisch - Schnell / Einfach / Effizient
2022
Lerne Mandarin - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Mandarin - Schnell / Einfach / Effizient
2019
Lerne Italienisch - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Italienisch - Schnell / Einfach / Effizient
2022
Lerne Arabisch - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Arabisch - Schnell / Einfach / Effizient
2019
Lerne Kroatisch - Schnell / Einfach / Effizient Lerne Kroatisch - Schnell / Einfach / Effizient
2022