De kern van de zaak De kern van de zaak

De kern van de zaak

    • 9,99 €
    • 9,99 €

Beschreibung des Verlags

Londen in de jaren negentig. Nicola gaat even naar buiten om sigaretten te halen. Wanneer ze terugkomt, treft ze een vreemde man in haar woonkamer aan. Toegegeven, hij ziet eruit als haar Jonathan, hij klinkt als haar Jonathan, maar die zou haar toch nooit zomaar de deur wijzen met de woorden: 'Het werkt gewoon niet.' Haar wereld staat op zijn kop. Nicola vraagt advies aan haar getrouwde vrienden, die er ook niets van begrijpen.



De kern van de zaak is hilarisch en hartverscheurend tegelijk. St John is op haar bitterzoete best als ze schrijft over de dingen die vrouwen doen om vast te houden aan de liefde, en de dingen die mannen doen om eraan te ontsnappen. Voor de liefhebbers van A.M Homes en Jane Austen.



Over De vrouwen in het zwart:

'Een heerlijk boek om mee weg te kruipen.' – Margriet



'Ze slaagt erin om de middelmatigheid waar haar personages onder lijden even tragikomisch als ontwapenend neer te zetten.' **** – HUMO







'Een levendig, verfijnd en kunstig verhaal.' – The New York Times Book Review



'Met behulp van spaarzaam proza, sprankelende dialogen en pijnlijk ware observaties over het gezinsleven, creëert St John een winnende combinatie van humor en pathos.' – Publishers Weekly

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
2020
6. Oktober
SPRACHE
NL
Niederländisch
UMFANG
189
Seiten
VERLAG
Nijgh & Van Ditmar
ANBIETERINFO
Singel Uitgeverijen
GRÖSSE
1,3
 MB
The Women In Black The Women In Black
2011
Les Petites Robes noires Les Petites Robes noires
2019
Ein Sommer in Sydney Ein Sommer in Sydney
2025
L'amica sfuggente L'amica sfuggente
2022
Rupture et conséquences Rupture et conséquences
2021
Il cuore segreto delle cose Il cuore segreto delle cose
2021