Droga nad ocean

Beschreibung des Verlags

Kontynuacja książki "Daleko od wszystkiego".


Alex wróciła ze szpitala i powoli wracała do zdrowia. W tym czasie jej dom zaczął odwiedzać chłopak z drugiego końca miasteczka. Wkrótce w Pitlake zrobiło się tak głośno o ich znajomości, ze przestali się ukrywać. Cieszyli się każdym wspólnym dniem. Pod koniec lata Alex namówiła Mata, by spróbowali egzaminów na studia. Dostali się oboje, lecz on nie mógł zostawić swojej mamy. Alex jednak wyjechała i wkrótce wpadła w wir nauki i występów. W tym czasie Mat znalazł pracę w fabryce w Nevervill. Jego kontakt z Alex stał się utrudniony, a ich codzienne życie wyglądało zupełnie inaczej. Chłopak często o niej myślał. Zastanawiał się, czy jednak nie są od siebie zbyt różni. 


Kontynuacja “Daleko od wszystkiego” zabierze Cię z powrotem do Pitlake, ale też daleko poza tą małą mieścinę. Nasi bohaterowie zaczynają dojrzewać, a to kim są i co chcą w życiu robić, zaczyna krystalizować się w ich umysłach. Książka skupia się na czasie, w ktorym wiekszosc z nas wchodzi w dorosłe życie. Poznajemy rzeczy, których wcześniej nie byliśmy świadomi w świecie, jak i w nas samych. 

Tym razem bedziemy swiadkami historii opowiedzianej ze strony zarówno Alex, jak i Mata. Poznasz też wiele nowych miejsc i postaci, które znacząco wpłyną na losy naszych bohaterów. 


Jeśli jesteś po przeczytaniu pierwszej części przygód mieszkańców Pitlake, “Droga nad ocean” to pozycja wręcz obowiązkowa. Pobierz już dziś i zatrać się w świecie Alex i  Mata. Przeżyj razem z nimi przygodę, która dopiero się rozpoczyna.

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
2018
15. Oktober
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
392
Seiten
VERLAG
Kreograf
GRÖSSE
574,1
 kB

Mehr Bücher von P. M. Kołodziejski

2010
2020

Kund:innen kauften auch

2016
2017
2012
2017
2019
2017