• 9,99 €

Beschreibung des Verlags

Fenomen 2 kroków jest kontynuacją bestselleru Fenomen poranka, który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia, że aby osiągnąć niesamowite rezultaty, wystarczą tylko dwie decyzje. Pierwsza to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces, druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym, kim chcesz być, potrzebujesz jednego i drugiego, konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada, jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach, a zwłaszcza w chwilach zwątpienia.


Autor pomoże ci wybrać właściwy cel i przekuć całą tę wiedzę w praktykę – na podstawie 30-dniowego testu fenomenu dwóch kroków.


Stań się Mistrzem Fenomenu – realizuj najśmielsze marzenia!


Albert Einstein mawiał: „Wszystko należy upraszczać tak bardzo, jak tylko można, ale nie bardziej”. Czytając Fenomen 2 kroków, miałem wrażenie, że Hal Elrod doprowadził tę zasadę do perfekcji. Autor proponuje prostą regułę, która ułatwi przechodzenie z poziomu „możliwe” na poziom „nieuniknione” i sprawi, że niezrealizowane marzenia staną się rzeczywistością.


Pierwszy krok to uwierzyć w swój plan, uwierzyć w sposób niezachwiany (optymiści nie będą mieli z tym problemu, pesymiści powinni przeczytać pierwszą książkę Elroda, Fenomen poranka, w której znajdą konkretną strategię działania).


Drugi krok to włożenie nadzwyczajnego wysiłku w realizację tego planu poprzez wytrwałość i konsekwencję.


Jesteś gotów postawić te DWA KROKI? Jeżeli tak, to książka, którą trzymasz w ręce, będzie najlepszym kompanem na twojej nowej drodze.


Fryderyk Karzełek, twórca Klubu 555, codziennie inspiruje tysiące Polaków do zmiany życia poprzez zmianę nawyków


Jeżeli masz wrażenie, że życie wymyka ci się spod kontroli i płyniesz z nurtem zdarzeń w nieznanym kierunku, koniecznie przeczytaj tę książkę. Dzięki niej przypomniałem sobie, że dobrze zaplanowany cel, poczucie misji i odpowiednie budowanie przekonań pomagają w realizowaniu nawet najśmielszych marzeń. Hal Elrod przedstawia zbiór narzędzi oraz postaw, które każdemu pozwolą wypracować własny przepis na udane życie. Zasadę pięciu minut natychmiast włączyłem do swojego zasobu narzędzi i wszystkim serdecznie ją polecam!


Artur Mydlarz, ekspert od ciągłego doskonalenia i zarządzania jakością

GENRE
Gesundheit, Körper und Geist
ERSCHIENEN
2020
10. Dezember
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
239
Seiten
VERLAG
Galaktyka
GRÖSSE
3,5
 MB

Mehr Bücher von Hal Elrod