King & Maxwell King & Maxwell
    • 7,99 €

Beschreibung des Verlags

In eerste instantie lijkt het een tragisch, maar verder niet bijzonder verhaal. De Amerikaanse tiener Tyler Wingo krijgt te horen dat zijn vader, die militair is, is gesneuveld in Afghanistan. Maar dan gebeurt er iets wat onmogelijk zou moeten zijn: Tyler ontvangt een bericht van zijn vader, zogenaamd na zijn dood.

Tyler roept de hulp in van privédetectives Sean King en Michelle Maxwell om het mysterie rond de dood van zijn vader op te lossen. Het onderzoek van de voormalig Secret Service-agenten roept allerlei zeer prangende vragen op. Zou Tylers vader inderdaad nog in leven zijn? Wat was eigenlijk zijn missie? En is Tyler mogelijk het volgende doelwit?

Al snel beseffen Sean en Michelle dat ze zich in een wespennest hebben gestort dat veel groter en gevaarlijker is dan ze ooit hadden kunnen vermoeden. Hun zoektocht naar de waarheid leidt hen naar een zaak die het daglicht nooit mag aanschouwen, en naar de machtige mannen die alles op het spel zullen zetten om dat te bewerkstelligen.

Om Tyler te helpen en te beschermen, zullen Sean en Michelle hun eigen levens op het spel moeten zetten.

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2013
15. November
SPRACHE
NL
Niederländisch
UMFANG
344
Seiten
VERLAG
A.W. Bruna Uitgevers
GRÖSSE
3,1
 MB
Der Killer Der Killer
2014
Verfolgt Verfolgt
2015
Memory Man Memory Man
2016
Im Auge des Todes Im Auge des Todes
2016
Der Feind im Dunkeln Der Feind im Dunkeln
2018
Der Präsident Der Präsident
2025
Brandhaard Brandhaard
2015
In de stilte van de nacht In de stilte van de nacht
2019
De interne jury De interne jury
2014
Het nachtvuur Het nachtvuur
2020
De laatste coyote De laatste coyote
2021
Echo Park Echo Park
2012
Geniaal geheim Geniaal geheim
2009
De zesde man De zesde man
2011