Kripto Para Birimleri Kolay Açıklandı: Yeni Başlayan Biri Olsanız Bile, Ana Kriptoyu (Doğumları, Gelişimleri Ve Gelecekleri) Anlama Kılavuzu

    • 9,99 €
    • 9,99 €

Beschreibung des Verlags

Başlangıçta takas, sonra altın, daha sonra banknottu. Tarih bize mal ticareti yapma ve satın alma şeklimizde bir evrim olduğunu gösteriyor.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin, daha sonra altınla değiştirilen antik çağın "tuzu" olarak düşünülmesi muhtemeldir ve bu nedenle gerçek finansal piyasada daha da devrim yaratacak dijital para birimleri için yeni difüzyon sistemleri veya destekleri doğacaktır.

Gezegenin bir azınlığının ekonomik kaynakların çoğuna sahip olduğu bir dünyada, ekonomide gerçek insanları diz çöktürecek bir geri dönüş arzu edilir ve aynı zamanda oldukça olasıdır. Devler, ama insanlara bacaklarını geri verecek ve dayanışma ideallerine dayanan yeni bir toplumda yürümelerini sağlayacaktır.

Yaşasın özgürlük ve yaşasın, finansal kaynakların ve sermayenin gerçek bir yeniden dağıtımının olduğu güçlülerin çıkarlarından kopuk bir ekonomi.

GENRE
Business und Finanzen
ERSCHIENEN
2022
16. Mai
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
81
Seiten
VERLAG
Elias King
GRÖSSE
456,1
 kB

Mehr Bücher von Elias King

2022
2022
2022
2022
2022
2022