• 7,49 €

Beschreibung des Verlags

Jeden mężczyzna, osiem kobiet. Literacki flirt rozgrywający się w fascynującym świecie damsko-męskich relacji. Największe przeciwieństwo, a zarazem doskonała jedność. Gdy zderza się pierwiastek męski z kobiecym, dochodzi do KULMINACJI uczuć.


Wyjątkowy projekt, na który składa się kilkanaście opowiadań o kobietach w kulminacyjnych sytuacjach życiowych autorstwa Janusza Wiśniewskiego i gwiazd kobiecej literatury. Polskie autorki podejmują dyskusję na temat im najlepiej znany - kobiecości. Każde opowiadanie odczytują na nowo - odnajdują wątek, bohatera, scenę, które stają się dla nich inspiracją dla własnej historii. Z tego dialogu zrodziła się prowokacyjna opowieść o sile uczuć, stracie, tęsknotach, zdradach i zdumiewających kobietach - dojrzewających, choć dawno dorosłych; dorosłych, a przecież nadal niedojrzałych.

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
2015
4. Februar
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
336
Seiten
VERLAG
Wielka Litera
GRÖSSE
4.9
 MB

Mehr Bücher von Marika Krajniewska, Manula Kalicka, Magdalena Witkiewicz, Janusz Leon Wiśniewski, Izabela Sowa, Agnieszka Niezgoda, Małgorzata Warda, Paulina Holz & Joanna Jodełka