• 3,99 €

Beschreibung des Verlags

LEGO Marvel Super Heroes 2 to kolejna odsłona znanych gier przygodowych tworzonych przez studio Traveller's Tales. Tym razem przyjdzie ci stoczyć walkę ze złem w uniwersum Marvela, a do dyspozycji będziesz mieć cały wachlarz komiksowych postaci. Niniejszy poradnik to kompletny zbiór wszystkich aktywności w grze i został on podzielony na mnóstwo pomniejszych rozdziałów, by pomóc ci w nawigacji.

Porady i FAQ


Pierwsze rozdziały solucji prezentują porady ogólne skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grami LEGO. Znajdziesz tutaj omówienie podstawowych zagadnień takich jak różowe i złote klocki, sposoby poruszania się po mapie oraz metody odblokowania postaci. Nie zabrakło tutaj również omówienia głównej bazy (Siedziba Avengers) oraz aktywności, które możesz tam znaleźć. Znajdziesz tu także odpowiedzi na wiele pytań, czyli jak szybko zarabiać monety, czy w jaki sposób przejść grę w 100%.

Opis przejścia


Kolejne rozdziały prezentują już rdzeń całego poradnika, czyli bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich dostępnych misji głównych w grze. W rozdziałach tych znajdziesz całe mnóstwo podpowiedzi, które pomogą ci uporać się z bossami, czy trudniejszymi momentami w grze.

- Misja 1 - Czy ktoś pokona Esona?

- Misja 2 - Z Avengers dookoła świata

Sekrety


W niniejszym poradniku nie mogło oczywiście zabraknąć rozdziałów poświęconych przedmiotom kolekcjonerskim. Znajdziesz tutaj szczegółowe omówienie zagadek logicznych przygotowanych przez twórców gry oraz lokalizację każdego minizestawu, złotego i różowego klocka, postaci w opałach i żetonu postaci. Dzięki tej części poradnika będziesz mógł bez problemu znaleźć każdy sekret i przejść grę w 100%.

Zwieńczeniem poradnika jest rozdział poświęcony technicznemu aspektowi gry wraz z wymaganiami sprzętowymi PC. Znajdziesz tutaj krótki opis tematu, który zainteresuje graczy korzystających z tej platformy.

Poradnik do LEGO Marvel Super Heroes 2 zawiera:

- Liczne porady dla początkujących oraz pomocne wskazówki;

- Dokładny opis przejścia wszystkich misji w grze wraz z odpowiednio przygotowanymi zdjęciami;

- Lokację wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich;

- Omówienie kwestii technicznej gry na komputery osobiste oraz wymagania sprzętowe.

W poradniku do LEGO Marvel Super Heroes 2 znajdziesz dokładną solucję, porady dotyczące rozgrywki, sterowanie czy lokalizacje minizestawów, postaci oraz sekretnych klocków.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Misja 2 - Z Avengers dookoła świata (Opis przejścia)

- Misja 1 - Czy ktoś pokona Esona? (Opis przejścia)

- Sekrety w misjach (Sekrety i znajdźki)

- Jak przejść grę w 100%? (Opis przejścia)

- Misja 1 - Piknikowa panika (Misje Gwenpool)

- Porady ogólne (Opis przejścia)

- Jak zdobyć Czarną Wdowę? (Opis przejścia)

- Misja 2 - Symulowane sytuacje (Misje Gwenpool)

- Czy ktoś pokona Esona? (Sekrety i znajdźki)

- Jak szybko zarabiać monety? (Opis przejścia)

GENRE
Kultur und Unterhaltung
ERSCHIENEN
2017
20. Dezember
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
355
Seiten
VERLAG
GRY-Online S.A.
GRÖSSE
28,3
 MB

Mehr Bücher von Jacek Winkler & GRY-Online S.A.