Beschreibung des Verlags

“Bardzo wciągająca! Ta książka powinna znaleźć się w bibliotece każdego czytelnika, który docenia dobrze napisany kryminał: o ciekawej fabule i pełen zwrotów akcji. Nie rozczaruje was! Świetny sposób na spędzenie pochmurnego weekendu!”

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (na temat Morderstwa na dworze)


MORDERSTWO NA DWORZE (PRZYTULNE KRYMINAŁY Z LACEY DOYLE – CZĘŚĆ 1) to debiutancka powieść Fiony Grace i początek nowej serii przytulnych kryminałów. 


Lacey Doyle, świeżo rozwiedziona 39-latka, potrzebuje drastycznej zmiany. Rzuca pracę, zostawia za sobą swoją potworną szefową, Nowy Jork i jego szybkie życie. Postanawia spełnić obietnicę, którą złożyła sobie jako dziecko i wrócić do uroczej nadmorskiej miejscowości w Anglii, doWilfordshire, gdzie spędziła niesamowite wakacje jako dziecko. 


Wilfordshire jest takie, jak pamiętała, z jego starą architekturą, brukowanymi ulicami i dziką przyrodą na wyciągnięcie ręki. Lacey nie chce wracać do domu – i spontanicznie postanawia zostać, żeby spełnić kolejne ze swoich dziecięcych marzeń: zamierza otworzyć własny sklep z antykami. 


Lacey w końcu czuje, że zmierza we właściwym kierunku – do czasu, kiedy jej znamienita klientka traci życie. 


Nowoprzybyła do miasta Lacey staje się obiektem podejrzeń całego miasteczka i postanawia na własną rękę oczyścić swoje imię.


Nowa firma, arcywróg w sąsiednim sklepie, zniewalający cukiernik po drugiej stronie ulicy i zagadka do rozwiązania – czy tak właśnie Lacey wyobrażała sobie swoje nowe życie? 


Część 2 serii – ŚMIERĆ I PIES – również dostępna w przedsprzedaży!

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2020
9. April
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
250
Seiten
VERLAG
Fiona Grace
GRÖSSE
3.9
 MB

Mehr Bücher von Fiona Grace

Andere Bücher in dieser Reihe