Mroki I Mroki I

Beschreibung des Verlags

Pierwsza część epickiej trylogii fantasy.

Choć elfy słyną z doskonałej orientacji w terenie, Leto – wędrowiec i zawodowy skrytobójca – niespodziewanie gubi drogę. W poszukiwaniu bezpiecznego noclegu trafia do odciętej od świata wioski i zostaje tam przyłapany na bezczeszczeniu świętego miejsca. Zamiast jednak śmierci, otrzymuje od uzdrowicielki Meran i jej męża Ulfrika propozycję pracy: ma chronić mieszkańców przed napadami wilków. Wkrótce okazuje się, że za drapieżnikami stoi potężna magia, a życzliwi mieszkańcy idyllicznej doliny skrywają własne, mroczne sekrety.

Czy Leto sprosta zadaniu, które na pierwszy rzut oka wydawało się być takim prostym? I jak się rozwinie jego relacja z wojowniczą, niepokorną Norą?

Mroki

Katarzyna Szewioła-Nagel – twórczyni opowiadań i powieści fantasy, publikuje w fanzinach, gazetach internetowych i antologiach, współpracuje z portalem Historykon. Poza pisaniem projektuje tatuaże.

Ta publikacja spełnia wymagania dostępności zgodnie z dyrektywą EAA.

GENRE
Science-Fiction und Fantasy
ERSCHIENEN
2025
29. September
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
233
Seiten
VERLAG
Saga Egmont
ANBIETERINFO
Virtualo
GRÖSSE
1,4
 MB
Mroki. Tom 2 Mroki. Tom 2
2025
Mroki III Mroki III
2025
Mroki III Mroki III
2025
Mroki II Mroki II
2025
Mroki I Mroki I
2025
Przesilenie Przesilenie
2025