• 8,99 €

Beschreibung des Verlags

Mózg nie znosi pustki. Dlatego umieścił tę sytuację na znanej Ci ulicy i wstawił znaną Ci kobietę. Ustalił też pogodę, porę dnia i roku. A nawet dodał zakończenie tej historii… :) Niedługo zrobi Ci też kawał: będziesz odnosić wrażenie, że to Twoje prawdziwe wspomnienie. Dlaczego? Bo zapamiętywaniem doświadczeń i tego, skąd one pochodzą, zajmują się różne części mózgu. Dzięki temu jakiś znany z telewizji produkt możesz trzymać w ręce pierwszy raz w życiu, a jednocześnie czuć się tak, jakby był w Twoim domu od wieków. To prawdziwa neuromagia.

GENRE
Gesundheit, Körper und Geist
ERSCHIENEN
2012
13. November
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
232
Seiten
VERLAG
Onepress
GRÖSSE
5.4
 MB

Kundenrezensionen

KaroHRO ,

Slaba inwestycja

Neuromarketingiem zajmuje sie nie od dzis. Wiec moge spokojnie powiedziec, ze ta ksiazka z ta dziedzina ma niewiele wspolnego. Jest to raczej podrecznik do nauki jezyka polskiego - gramatyka, srodki stylistyczne, itd. Pierwsze 100 stron (iPad mini) nie opisuje w zasadzie niczego innego. W tym obliczu zabawnym wydaje sie fakt, ze w samej ksiazce mozemy odnalezc dziesiatki bledow gramatycznych i ortograficznych.
Mnie zaskoczyl fakt, ze autor opisujac setki badan i eksperymentow nie umieszcza zrodel swojej wiedzy, nie uzywa tez typowej dla marketingu terminologii...
A cala ksiazka wydaje sie byc reklama jego portalu internetowego.
Autor zawsze zwraca sie do czytelnikow plci meskiej. To chyba byla jego grupa docelowa. Sugerujac przy tym kobietom, ze znalazly sie w niewlasciwym miejscu, w niewlasciwym czasie.
Autor trafia na moja czarna liste!

Mehr Bücher von Jakub Woźniak