• 29,99 €

Beschreibung des Verlags

Ben Tasavvuf yolunda Nakşibendi Tarikatına intisab ettiğim sıralar, yaklaşık bundan 20 küsür sene önce, dergah a Haremeyn in hadimi (Kabenin Hizmetlisi) tarafından yazılmış bir mektup geldi. Mektupta, ismini unuttuğum o şahıs diyordu ki :


Kabede uyuyakalmışım, Peygamberimiz geldi ve beni kaldırdı ve dedi ki:


„ Ey Falanca yakın zaman içerisinde, Kuran-ı Kerim Yeryüzünden kaldırılacak, ve sadece akılardaki kalacak, git çabuk ümmetimi uyar“ buyurdu.


Diye devam eden bir mektuptu.


Ben ondan sonra Kuran-ı Kerimin Yeryüzünden kaldırıldığına inanıyorum.


Bu konudaki tespitlerimi de vaazlarım da anlattım. Kuranda ayet var „O’nu biz indirdik, kıyamete kadar saklayacak olan da biziz“ buyuruyor Rabbimiz, Fakat yukardaki husus hadisler de de bildirilmiş malesef, yani Kuran-ı Kerim Yeryüzünden kaldırılacak diye. Ben alt yapı olaraktan imam Hatip Lisesi Mezunu olduğum için, okuldayken ezberlediğim Surelerden, Aklımdakileri Bu Kitapta, kontrol ederekten yazdım. Benim Kanaatimce Kuran yeryüzünde parça parça, imamlar müezzinler, ve hafızlar, ve önceden ezberine bazı ayet ve sureler almış olan, müminlerin aklında saklı, ve Deccal Aleyhillane, internette ve normal mushaflardaki Kuran‘ı bozmuş durumda.


O Yüzden Benim aklımda kalan ve Garentimde olan bu ayetleri surleri bu kitapta yayınladım,


Rabbim, geride kalan, biz ahirzman müminlerinin, yardımcısı olsun. vesselam.

GENRE
Religion und Spiritualität
ERSCHIENEN
2021
22. März
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
485
Seiten
VERLAG
Epubli
GRÖSSE
536,7
 kB

Mehr Bücher von Raşit Tunca

2021
2021
2021
2021
2021
2020