Radikální otevřenost

Jak být silným lídrem a přitom neztrácet lidskost

    • 9,99 €
    • 9,99 €

Beschreibung des Verlags

>>Bestseller New York Times<< 


>>Šéfování je obtížné pro každého. Oceňujete nasazení svých podřízených, ale současně vidíte jejich nedostatky. Co dál? Nechcete nikoho ranit nebo urazit. Jenže chyby napravit musíte – je to vaše povinnost. Jak tedy kolegům sdělovat kritiku a současně je nenaštvat? Jak být silným lídrem a přitom se neproměnit v nelidu?<< 


# O knize

Kim Scottová přichází po bohatých zkušenostech s vedením týmů v Silicon Valley s novým pojetím efektivního managementu – radikální otevřeností. Jeho základem je myšlenka, že chcete-li dobře šéfovat, musíte o své přímé podřízené projevovat silný osobní zájem a zároveň jim bez váhání poskytovat zpětnou vazbu. A také ji od nich ochotně přijímat. Radikální otevřenost vytváří pracovní vztahy postavené na důvěře a buduje soudržný tým dosahující skvělých výsledků.


Svěže napsaná kniha je návodem pro lídry, manažery nejrůznějších úrovní a vůbec pro všechny, kdo působí v pracovním kolektivu. Kromě jiného vám ukáže:

- jak nastartovat a rozvíjet firemní kulturu založenou na otevřenosti a poskytování všestranné zpětné vazby

- jak ve svých podřízených rozpoznávat „rock star“ a „superstar“ a proč budete potřebovat obojí

- že nejlepší metodou, jak zabránit vyhoření, je propojit životní motivace členů týmu s jejich prací

- proč povyšování nemusí být tou správnou odměnou za skvěle odvedenou práci


# O autorce

KIM SCOTTOVÁ působila v manažerských pozicích několika firem v Silicon Valley. V Googlu vedla týmy zodpovědné za online prodej a navazující operace služeb AdSense, YouTube a Doubleclick. V Applu vytvořila kurz zaměřený na leadership. Jako spoluzakladatelka společnosti Candor nyní pomáhá firmám při zavádění radikální otevřenosti. 


# Více o knize
www.melvil.cz/otevrenost  

Sdílejte s hashtagem #otevrenost

GENRE
Business und Finanzen
ERSCHIENEN
2018
9. Mai
SPRACHE
CS
Tschechisch
UMFANG
336
Seiten
VERLAG
Jan Melvil Publishing
GRÖSSE
10
 MB