• 2,99 €

Beschreibung des Verlags

Raşidi Tarikatı - Raşidin Yolu - Raşidin Çizdiği Yol Nedir


Tarikatin Özelliği : Mevsim Tarikati yani günlerin, aylarin, gecelerin, gündüzlerin, nurun, ve ziyanin, ve mevsimlerin devaren ettirilmesini talim eden, bir yol ve tarik ve usul.


Raşidi Tarikatının Amacı ve Gayesi :


Başağaçlı Raşit Tunca - Karoglan Hocanin Hakkalyakin veya keşfen bilip yaşadiklarini, bir cemaate ve gruba ögretip, misyonunun, (Level in) ondan sonrada devam ettirilmesi.


Zikir bir frekansdir, frekans ise elektrik demekdir. 3 Fazlı elektrik de motor ların bazısı, sağa doğru döner, bazısı ise sola doğru döner, ve o yüzden ters yöne dönmesi için, motrorun kutup başlarının ters takılması lazım gelir, o yüzden işde bizim zikrederken kullandığımız aracımız olan tesbihin bir yönü vardır, ve sağı ve solu vardır, alt resimdeki gösterildiği üzre ve saatlerdeki çark sisteminde alt bir çarkdan sonra, üst bir çark gelir, alt çark sağa dönerken, ve ondan sonrakini sağa döndürmek için, onun üstündeki sola doğru döner, ortadikinin ters dönmesi gerekir, ve bizler mevsim tarikati oldugumuz için semadaki gezegen çarkları deveran ettiririz, ve o yüzden dünya sağdan sola dönerken, venüs soldan sağa döner, yani çarkın işlemesi ve bu deveranın dönmesi için şart olandır, ve bu yeni versiyonumuzda hangi zikirin tesbihde, hangi yönde deveran ettirilcegini forumlarımızda bloglarımızda bildirdik ve bakıp ona göre deveran ederek çekiniz. hataen yanlış yapmakda beis yokdur. Bir gün iyice öğrenip hatasız çekesiye gayret ediniz, ve ki görev size verilince hata yapmayasınız yani


Bu kitapta Raşidi Tarikatı Zikir Evradının, Son düzeltlemeleri Yapıldı ve, son sürüm olaraktan "Raşidi Zikir Evradı V13.915" Latince Türkçe ve Arapçası Bu kitap ile Hizmetinize Sunuldu.


Yolumuzdan gidecek olanlara Hayırlı ve Mübarek Olsun.

GENRE
Religion und Spiritualität
ERSCHIENEN
2021
4. März
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
42
Seiten
VERLAG
Epubli
GRÖSSE
66,2
 kB

Mehr Bücher von Raşit Tunca

2021
2021
2021
2021
2021
2020