Schudnij bez diety

    • 7,99 €
    • 7,99 €

Beschreibung des Verlags

Powiedz stop radykalnym dietom, które kuszą cię błyskawicznym efektem, a po których równie szybko wracasz do punktu wyjścia. Postaw na stopniowe wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych.

Jeśli odchudzanie kojarzy Ci się ze stresem, głodem, zniechęceniem i żmudnym przestrzeganiem diety – ta książka pokaże Ci, że wcale nie musi tak być! Dowiesz się, jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe, by cieszyć się zgrabną sylwetką. Bez liczenia kalorii, bez głodówek i restrykcyjnych diet! Przekonasz się, że możesz schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała, czując się dobrze i jedząc smacznie. 

Z książki dowiesz się między innymi:

· Co zrobić, by bez liczenia kalorii i przestrzegania skomplikowanych planów dietetycznych osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

· Jak odchudzać się z głową i uniknąć efektu jo-jo?

· Jakich zmian dokonać, by cieszyć się zgrabną sylwetką, dobrym samopoczuciem i zdrowiem?

· Jak samodzielnie komponować zdrowe i lekkie posiłki?

· Jak wyeliminować złe nawyki żywieniowe i utrwalać te dobre?

· Jak się nie poddać, gdy nadchodzi moment kryzysowy? 

W książce oprócz wskazówek i porad, znajdziesz blisko 90 przepisów na dania główne, śniadania, sałatki, koktajle, zupy, desery i przekąski, a wszystkie są jednocześnie smaczne, sycące i łatwe do przygotowania. Nie czekaj do poniedziałku, zacznij już dziś!

AGATA LEWANDOWSKA – dietetyk, absolwentka WUM, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS. Interesuje się sportem i wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka książek o diecie i zdrowiu, m.in. Detoks cukrowy, Dieta w chorobie Hashimoto, Hashimoto. Dieta i styl zycia w chorobie oraz Dieta anti-aging. Prowadzi stronę internetową oraz blog pod adresem www.lewandowskaagata.pl.

GENRE
Kochen, Wein und Gastronomie
ERSCHIENEN
2020
30. März
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
232
Seiten
VERLAG
RM
GRÖSSE
11
 MB

Mehr Bücher von Irmina Wala-Pęgierska, Grażyna Jędrzejec, Marcin Fabijański, Mirosława Szymańska, Tomasz Zajbt, Anna Jędrzejec, Agata Lewandowska & Anna Paczuska

2020
2018
2018
2021
2020
2020