• 4,99 €

Beschreibung des Verlags

Zhrzená bohyně se vrací, aby dokonala svou pomstu

Americká jednotka se rozhodne prozkoumat iráckou jeskyni, v níž se ukryje skupina teroristů, s úžasem ovšem zjistí, že temné prostory toho skrývají mnohem víc. Stěny zdobí záhadné, šest tisíc let staré obrazy a nápisy, chodby hlídají nejmodernější sledovací kamery a v útrobách jeskyně leží hromady lidských kosterních pozůstatků. Do akce na odhalení této záhady se zapojí i americká archeoložka, která tady kdysi pracovala na přísně utajeném výzkumu.

Když se ji kdosi pokusí zavraždit, spojí se s americkými agenty, aby svými znalostmi přispěla k odhalení toho, kdo se za každou cenu snaží před světem uchránit tajemství jeskyně a hrozivé nebezpečí, které se v ní skrývá.

***

Spisovatel Michael Byrnes žije na Floridě s manželkou a dvěma dcerami. Získal magisterský titul z obchodní administrativy na Rutgers University a je spolumajitelem velice úspěšné pojišťovací makléřské firmy.

Jeho knihy jsou inspirovány celoživotní fascinací vědou, teologií a stavem lidské společnosti. Kniha The Genesis Plague (Tajemství morové jeskyně)  je jeho třetím románem.

Knihy Michaela Byrnese fascinují čtenáře tím, s jakou precizností a nejmodernějšími vědeckými prostředky přistupují hrdinové k řešení prastarých náboženských záhad. Do poslední chvíle zůstávají podivná úmrtí a starodávné relikvie zahaleny tajemstvím. Autor bravurně propojuje historii a mýty s ožehavými tématy současného světa a ve spojení s propracovanými charaktery postav vytváří úžasně čtivé a napínavé příběhy.

***

„Konečně přichází rovnocenný konkurent Dana Browna a jeho Šifry mistra Leonarda.“

Publishing News

„Úžasný běh mezi skutečnými historickými fakty štědře prošpikovaný uměleckou licencí. Vzrušující četba.“

Bookseller

 

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2011
1. Januar
SPRACHE
CS
Tschechisch
UMFANG
368
Seiten
VERLAG
Jota
GRÖSSE
3.1
 MB

Mehr Bücher von Michael Byrnes