Odpal myślenie‪!‬

Jak osiągnąć osobisty i zawodowy sukces. 9 prostych nawyków i strategii

    • USD 8.99
    • USD 8.99

Descripción editorial

Były współpracownik NASA i twórca rakiet kosmicznych ujawnia strategie, które pozwolą ci spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy.


Nauka o rakietach dowodzi, że ludzkie myślenie nie zna granic – pozwala wyobrazić sobie niewyobrażalne i rozwiązać to, co wydaje się być nierozwiązywalne. Na szczęście nie trzeba być naukowcem, żeby w swoim życiu stosować sposoby i nawyki wykorzystywane przez uczonych.


Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że świat pędzi naprzód i musimy zrobić wszystko, by dotrzymać mu kroku. A co, jeśli nie musimy w każdej chwili działać na najwyższych obrotach? Jeśli najlepsze pomysły przychodzą wtedy, gdy pozwolimy sobie na nudę, zamiast nieustannie zwiększać swoją efektywność? Jedną za strategii, które wskazuje Varol, jest pozwolenie mózgowi odłączyć się od świata zewnętrznego, by dostroić do wewnętrznego. Gdy umysł zaczyna błądzić i oddawać się marzeniom, rozpoczyna się proces twórczy.


Nuda to tylko jeden ze sposobów, by zmienić pozornie niemożliwe w możliwe. W swojej przystępnej i praktycznej książce Varol ujawnia dziewięć prostych strategii z dziedziny astrofizyki i inżynierii rakietowej, których możesz użyć, aby dokonać zmian we własnym życiu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdobycie wymarzonej pracy, zyskanie nowych umiejętności czy stworzenie innowacyjnego produktu.


Dziś myślenie jak inżynier rakietowy coraz częściej staje się koniecznością. Dysponując znajomością wielu schematów, łatwiej jest znaleźć nieschematyczne rozwiązania. Wszyscy napotykamy złożone i nieznane problemy. Ci, którzy potrafią się z nimi uporać – bez jasnych wytycznych i pod presją czasu – mają przewagę.

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2022
9 de marzo
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
320
Páginas
EDITORIAL
Wydawnictwo Literackie
VENTAS
Marek Dobrowolski
TAMAÑO
1.6
MB

Más libros de Ozan Varol

2023
2021
2021
2020
2020