• USD 10.99

Descripción de editorial

Wzruszająca, przepełniona finezyjnym humorem powieść, która pokazuje, w jaki sposób najzwyczajniejszy w świecie dzień może odmienić całe życie.

Nad życiem Petera Boyda zbierają się chmury. Wszystko wskazuje na to, że straci pracę, a co za tym idzie i dom oraz środki utrzymania dla siebie i swojej rodziny. Korzystając z okazji, jaką daje mu burza śnieżna, która nadciąga nad jego okolicę, bierze urlop, aby zastanowić się, co począć dalej ze swym, przegranym, jak mu się wydaje, życiem. Spotkania, rozmowy i zdarzenia tego śnieżnego dnia stanowią dla niego inspirację do gruntownego przewartościowania własnej postawy wobec siebie, innych ludzi i Boga.

 

To książka, którą się delektujesz i do której powracasz. Prosta, lecz głęboka. Oszczędna w środkach, lecz piękna.

Mary DeMuth, autorka trylogii Defiance Texas i książki Thin Places

Billy Coffey pisze w taki sposób, że wciąga nas w swą opowieść i umożliwia nam samym odnalezienie się w niej. Zachęci was do tego, aby mieć oczy otwarte, śmiać się i zdumiewać.

Vince Antonucci, autor książki I Became a Christian and All I Got Was this Lousy T-Shirt

Śnieżny dzień sprawia, że budzi się w tobie pragnienie przeżywania każdego dnia naprawdę świadomie – w ten sposób, aby odkrywać to, co boskie, w codziennych miejscach wśród zwykłych ludzi.

Jeanne Damoff, autorka książki Parting the Waters: Finding Beauty in Brokenness

GÉNERO
Religión y espiritualidad
PUBLICADO
2011
noviembre 3
LENGUAJE
PL
Polaco
EXTENSIÓN
232
Páginas
EDITORIAL
ESPe
VENDEDOR
Diginet DDN Inc.
TAMAÑO
1.3
MB

Más libros de Billy Coffey