• USD 6.99

Descripción de editorial

>> „KAŽDÝ, KDO ŽIJE NĚJAK KREATIVNĚ, POTŘEBUJE MÍT TOHLE HECOVÁNÍ VE SVÉ KNIHOVNĚ.“

– Bookpage <<


# O knize 


Tvořivost není rovná přímka s jasným začátkem i koncem, ale spíše smyčka, která nás pokaždé, když něco dokončíme, vrací na start. Kdo nezažil muka hodin nad prázdným listem papíru, kurzorem tepajícím na monitoru, nástroji rozloženými na pracovní ploše, pocity vyhoření, zmaru a prázdnoty, ten nepochopí.


Nás ostatní přichází zachránit legendární superhrdina kreativity Austin Kleon. Jeho seznam deseti osvědčených pravidel a postupů, jak se pohnout z místa, bude vaším povzbuzením pro chvíle, kdy si myslíte, že nápady a energie definitivně došly.


Ve svých předchozích bestsellerech Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš! dal Austin Kleon čtenářům klíč k odemknutí jejich kreativity a ukázal jim, jak se stát známými. Teď nabízí svou dosud nejvíce inspirující práci: desítku prostých, ale důvtipných pravidel, díky kterým zůstanete kreativní, soustředění a upřímní sami k sobě – už na celý život.


Nebojte se, nastartujte a JEĎTE DÁL!


1. KAŽDÝ DEN JE DEN SVIŠTĚ

2. VYBUDUJTE SI POSVÁTNÉ MÍSTO

3. ZAPOMEŇTE NA PODSTATNÉ JMÉNO, DĚLEJTE SLOVESO

4. VYTVÁŘEJTE DARY

5. OBYČEJNÉ + VÍCE POZORNOSTI = VÝJIMEČNÉ

6. POBIJTE UMĚLECKÉ NETVORY

7. JE DOVOLENO MĚNIT NÁZOR

8. KDYŽ VÁS PŘEPADNOU POCHYBNOSTI, UKLIĎTE SI

9. DÉMONI NESMÁŠEJÍ ČERSTVÝ VZDUCH

10. ZAHRADNIČTE


# O autorovi

AUSTIN KLEON, neboli „spisovatel, který kreslí“, je autorem trilogie bestsellerů o kreativitě v digitálním věku a sbírky

básní Newsletter Blackout, vytvořené pomocí novin a černého fixu. Jeho knihy byly přeloženy do téměř třiceti jazyků a jeho práce se objevují v časopisech jako New York Times či Wall Street Journal a v televizních i rozhlasových pořadech. O tvořivosti přednáší například pro Pixar, The Economist nebo Google. S manželkou a dvěma syny žije v texaském Austinu.


# Více o knize

www.melvil.cz/kniha-jed-dal

Sdílejte s hashtagem #jeddal

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2019
septiembre 9
LENGUAJE
CS
Checo
EXTENSIÓN
224
Páginas
EDITORIAL
Jan Melvil Publishing
VENDEDOR
Jan Melvil Publishing
TAMAÑO
15.7
MB

Más libros de Austin Kleon