In het honderd In het honderd
    • 4,99 €

Publisher Description

Het eerste deel van de verslavende, grappige en spannende feelgoodserie van Marijke Vos.

Cleo Huizinga is dolblij met haar nieuwe baan als assistent van privédetective Sandra Keizer. Zonder enige opleiding maar vol goede moed stort ze zich op alle zaken die Sandra haar toeschuift. Als er een belangrijke zakenman ontvoerd wordt, besluit Cleo zelf naar hem op zoek te gaan en daarmee ontketent ze een onverwachte wending in de zaak.

Cleo’s eerste zaak is de ontvoerde schoothond van de gevallen BN’er Chelsea Valentino. Cleo verdenkt persoonlijk assistente Lora die een hekel heeft aan haar bazin en ze gaat undercover om de ex van Chelsea in het oog te houden. Dat terwijl de tijd door blijft tikken en het beestje nog steeds nergens te bekennen is.

Cleo Huizinga, privédetective is een zesdelige feelgoodserie van Marijke Vos, auteur van Wedden dat ik blijf, Eens in je leven en de Ridgewood Hall-serie.
 

GENRE
Romance
RELEASED
2023
12 September
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
92
Pages
PUBLISHER
HarperCollins
PROVIDER INFO
Harlequin Enterprises Limited
SIZE
473
KB
Het verborgen verleden Het verborgen verleden
2026
Grenzeloos verliefd Grenzeloos verliefd
2025
Het perfecte plaatje Het perfecte plaatje
2025
Als ik jou was Als ik jou was
2024
Met de noorderzon Met de noorderzon
2023
Cleo Huizinga, privédetective-bundel Cleo Huizinga, privédetective-bundel
2023
Met klinkende munt Met klinkende munt
2023
Voor de show Voor de show
2023
De schone schijn De schone schijn
2023
Liefde maakt blind Liefde maakt blind
2023
Met de noorderzon Met de noorderzon
2023