• 24,99 €

Publisher Description

Jauns episks romāns, ko sarakstījis starptautisku atzinību iemantojušais bestsellera “1Q84” autors.

Amadas Tomohiko gleznu “Nogalēt Komandoru” es atklāju tur pavadīto mēnešu laikā. Tolaik vēl nezināju, ka šī viena glezna tik būtiski izmainīs manu dzīvi.

Apmēram trīsdesmit gadus veco portretu mākslinieku Tokijā ir pametusi sieva, un viņš patveras slavenajam gleznotājam Amadam Tomohiko piederošā mājā kalnos. Bēniņos viņš atrod savādu gleznu un nejauši aizsāk virkni noslēpumainu sakritību. Lai to apturētu, viņam jādodas ceļā, kurā ir iesaistīts noslēpumains zvans, savāda bedre mežā, Idejas parādīšanās, dīvains svešinieks, kurš dzīvo otrpus ielejai, pārgudra trīspadsmitgadniece, nacista slepkavības mēģinājums Otrā pasaules kara laikā Vīnē un Dubultās metaforas nomāktā pazemes pasaule.

“Nogalēt Komandoru” – mīlestības un vientulības, kara un mākslas tour de force un vienlaikus arī mīlošas cieņas reveranss “Lieliskajam Getsbijam” – ir apbrīnojamas iztēles apliecinājums, ko sarakstījis viens no mūsu laika izcilākajiem rakstniekiem.

Haruki Murakami ir dzimis 1949. gadā Kioto Japānā un ir spilgtākais un pazīstamākais mūsdienu japāņu rakstnieks. Viņa sarakstītās grāmatas ir tulkotas vairāk nekā 50 valodās un tiek drukātas miljonos eksemplāru. H. Murakami saņēmis daudzas starptautiskas literārās godalgas, tostarp Jeruzalemes balvu (2009) un Hansa Kristiana Andersena balvu (2016). Papildu informācija: www.harukimurakami.com

No japāņu valodas tulkojusi Ingūna Beķere.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2020
October 23
LANGUAGE
LV
Latvian
LENGTH
704
Pages
PUBLISHER
Zvaigzne ABC
SIZE
2.6
MB

More Books by Haruki Murakami