Céline Céline

Céline

    • 15,99 €
    • 15,99 €

Descripción editorial

Parijs, Rusland, liefde, oorlog. Een betoverende nieuwe Pieter Waterdrinker

Anatoli Chitrov (Tolja) heeft zich met zijn katje op een hotelkamer in Parijs gevestigd. Het is eind september 2023. Na zijn aftocht uit de oorlog in Oekraïne vertrok Tolja eerst naar Amsterdam, om zich daar te verenigen met zijn grote liefde Zita. Maar een onverwacht telefoontje gooide alles overhoop.

In Parijs probeert hij krampachtig uit handen te blijven van iemand die werkt voor de mysterieuze Sjors van Kampen, de man door wie hij een jaar eerder naar Rusland was gestuurd. Al dwalend door de stad denkt Tolja terug aan zijn jeugd in Terneuzen en aan de verschrikkingen op het slagveld. Hoe kwam hij daar in de oorlog in Oekraïne terecht? En is hij inderdaad schuldig aan oorlogsmisdaden?





'De gave van Waterdrinker voor woeste komedie en zijn oorlogscorrespondentenoog hebben weinig hedendaagse equivalenten.' – The Times





'Waterdrinker schrijft met veel empathie, gedetailleerd, historisch flamboyant en boeiend.' – Frankfurter Allgemeine

GÉNERO
Ficción y literatura
PUBLICADO
2025
15 de mayo
IDIOMA
NL
Neerlandés
EXTENSIÓN
424
Páginas
EDITORIAL
Nijgh & Van Ditmar
INFORMACIÓN DEL PROVEEDOR
Singel Uitgeverijen
TAMAÑO
3,1
MB
Tsjaikovskistraat 40 Tsjaikovskistraat 40
2017
De rat van Amsterdam De rat van Amsterdam
2020
Poubelle Poubelle
2016
Baden-Baden Baden-Baden
2025
Monsieur Poubelle oder: Der Mülleimer der Geschichte Monsieur Poubelle oder: Der Mülleimer der Geschichte
2024
Van huis en haard Van huis en haard
2024
Kairos Kairos
2024
Lessen Lessen
2023
Oroppa Oroppa
2024
De jaren De jaren
2020
Het Koninklijk Huis Het Koninklijk Huis
2022
Nirwana Nirwana
2023