Dishonored 2 (Poradnik do gry‪)‬

.

    • 3,99 €
    • 3,99 €

Descripción editorial

Poradnik do gry Dishonored 2 to kompletny zbiór informacji potrzebnych do przejścia tej produkcji w stu procentach. Został on przygotowany przede wszystkim z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą pozycją, chociaż nie zabrakło tutaj także zagadnień, którymi zainteresują się bardziej zaawansowani gracze. Niniejszy poradnik podzielony został na kilkanaście rozdziałów prezentujących opis przejścia, porady dotyczące eksploracji i walki, a także informacje na temat lokalizacji przedmiotów kolekcjonerskich.

Pierwsze rozdziały poradnika prezentują wstęp do rozgrywki, czyli sporą garść porad odnośnie poruszania się po świecie, umiejętności czy ogólnej mechaniki gry. Znajdziesz tutaj przede wszystkim informacje dotyczące postaci, walki, jej umiejętności czy waluty. Późniejsze rozdziały prezentują już rdzeń całej solucji, czyli bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich dostępnych misji w grze. Znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące sposobu przechodzenia kolejnych części zadań oraz różnice między podejściem siłowym i skradankowym.

Następne rozdziały poradnika prezentują spis wszystkich dostępnych przedmiotów kolekcjonerskich takich jak audiologii czy obrazy, które spotykać możesz w przedstawionym świecie. Podzielone zostały one na specjalnie przygotowane podrozdziały, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz brakujące elementy do swojej kolekcji. Ostatni rozdział prezentuje już aspekt techniczny gry. Znajdziesz tutaj krótkie omówienie spraw związanych z wydajnością gry na komputery osobiste oraz wymagania sprzętowe. Dzięki temu rozdziałowi dowiesz się za co odpowiadają poszczególne opcje graficzne, co pomoże ci uzyskać odpowiednią wydajność do posiadanego przez ciebie sprzętu.

Legenda do poradnika:

- Kolorem brązowym oznaczeni zostali wszyscy wrogowie twojej postaci oraz postacie niezależne, również cywile, którzy mogą mieć wpływ na wykrycie twoich działań.

- Kolorem zielonym zostały oznaczone przedmioty, które warto podnosić eksplorując świat, takie jak monety, runy, obrazy czy audiografy.

- Kolorem niebieskim oznaczone zostały dzielnice lokacji oraz same lokacje, które przyjdzie ci eksplorować. 

Dishonored 2 to gra stworzona przez Arkane Studios, nadzorowanych przez wydawcę - Bethesda Softworks. Jest to bezpośrednia kontynuacja znanego hitu z 2012 roku, a jej akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części tej znakomitej skradanki. W grze możesz wcielić się w dwie postacie, a wybór podjąć musisz już na początku rozgrywki. Do twojej dyspozycji masz znanego z pierwszej części zawodowego zabójcę Corvo Attano, lub jego uczennicę, przybraną córkę o imieniu Emily. Tak jak w przypadku pierwszej części Dishonored, na zakończenie gry wpływać będą twoje dokonania podczas rozgrywki, a to w jaki sposób wyeliminujesz swoje cele, zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Poradnik do Dishonored 2 zawiera:

- Opisy mechaniki rozgrywki;

- Dokładny opis umiejętności protagonistów;

- Szczegółowy opis przejścia wraz z przydatnymi wskazówkami;

- Opis celów oraz sposoby ich eliminowania;

- Zbiór wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w grze;

- Aspekt techniczny gry wraz z wymaganiami sprzętowymi na platformę PC.

Poradnik do gry Dishonored 2 zawiera praktyczne porady dotyczące rozgrywki, opis przejścia wszystkich zadań głównych i opcjonalnych, a także opis lokalizacji każdego ukrytego w grze sekretu. W poradniku znajdziesz również informacje na temat sterowania.

Dishonored 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Dishonored 2 - poradnik do gry

- Eksploracja | Porady (Podstawy)

- Działania specjalne | Misja 5 - Cesarskie Konserwatorium (Misja 5 - Cesarskie Konserwatorium)

- Walka, skradanie i poziom chaosu | Porady (Podstawy)

- Sekrety | Misja 2 - Kraniec świata (Misja 2 - Kraniec świata)

- Wyeliminuj Kirina Jindosha | Misja 4 - Mechaniczna rezydencja (Misja 4 - Mechaniczna rezydencja)

- Eksploracja posiadłości Stiltona (Misja 7 - Pęknięta tafla rzeczywistości)

- Zakończenia (Misja 9 - Śmierć cesarzowej)

- Zamek Jindosha - Jak rozwiązać zagadkę? (Misja 6 - Dzielnica pyłu)

- Wyeliminuj Delilę Copperspoon (Misja 9 - Śmierć cesarzowej)

GÉNERO
Arte y espectáculo
PUBLICADO
2016
12 de diciembre
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
429
Páginas
EDITORIAL
GRY-Online S.A.
TAMAÑO
18,8
MB

Más libros de Jacek Winkler & GRY-Online S.A.

2015
2018
2017
2017
2016
2016