Max Verstappen. Nowy król Formuły 1 Max Verstappen. Nowy król Formuły 1

Max Verstappen. Nowy król Formuły 1

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Descripción editorial

Najmłodszy kierowca, który kiedykolwiek wystartował w wyścigu Grand Prix

Rekordzista F1, który wywalczył największą liczbę punktów w sezonie 2022

Pierwszy kierowca, który w trakcie jednego sezonu zgarnął piętnaście zwycięstw

Mad Max – zdeterminowany, żywiołowy, odważny i pełen pasji

Od samego początku swojej przygody z Formułą Holender konsekwentnie udowadniał, że w jego wypadku wiek nie gra żadnej roli. Max Verstappen od zawsze robił wszystko, by tak powiedzieć, na maksa. Niemal wychował się w padoku – miał dwa lata, gdy rodzice kupili mu plastikowego quada, a jeździć kartami zaczął w wieku czterech lat. W 2015 roku stał się najmłodszym kierowcą w historii, który ścigał się w F1 – debiutował w wieku 17 lat, nawet nie posiadając jeszcze prawa jazdy. Po swoim pierwszym zwycięstwie w Grand Prix w 2016 roku szybko ugruntował swoją pozycję, po drodze mogąc poszczycić się sławą najmłodszego zdobywcy miejsca na podium i najmłodszego kierowcy z najszybszym okrążeniem w wyścigu. Już w 2021 roku podczas szalonego wyścigu Grand Prix Abu Zabi sięgnął po swoje pierwsze mistrzostwo świata w Formule 1 i tym sposobem odebrał tytuł Lewisowi Hamiltonowi, i to na ostatnim okrążeniu sezonu. W 2022 roku został mistrzem po raz drugi z rzędu.

Max ma wszystko, co jest potrzebne kierowcy Formuły: talent, temperament, pewność siebie. I mnóstwo sezonów przed sobą.

Bernie Ecclestone, wieloletni „car” Formuły 1, w połowie 2021 roku oznajmił z wyraźną przyjemnością, że czasy Lewisa Hamiltona dobiegły końca.

Max. Nowy król formuły 1 to biografia napisana przez czołowego holenderskiego dziennikarza sportowego, specjalisty od F1. Książka ta analizuje niezwykłą drogę Maxa do światowej sławy, szczegółowo przedstawia każdy etap jego kariery, a także zapewnia wgląd w jego charakter i niebywały talent. Idealna pozycja dla fanów Maxa Verstappena i Formuły 1, a także dla wszystkich zainteresowanych niesamowitymi historiami ze świata sportu. 

GÉNERO
Biografías y memorias
PUBLICADO
2023
28 de febrero
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
336
Páginas
EDITORIAL
Koncept
TAMAÑO
2,1
MB

Más libros de Zbigniew Kościuk & André Hoogeboom

Pokonaj zmęczenie nadnerczy Pokonaj zmęczenie nadnerczy
2024
Ewolucja to nie wszystko Ewolucja to nie wszystko
2024
Lunch z liderami. Drugie danie. 51 nowych spotkań z tymi, którzy zmieniają bieg historii Lunch z liderami. Drugie danie. 51 nowych spotkań z tymi, którzy zmieniają bieg historii
2023
Fenomen wody.Doskonałe przystosowanie wody do istnienia człowieka i życia na Ziemi. Fenomen wody.Doskonałe przystosowanie wody do istnienia człowieka i życia na Ziemi.
2023
Władcy ognia. Jak człowiek zrealizował projekt ujarzmienia ognia i przekształcenia naszej planety Władcy ognia. Jak człowiek zrealizował projekt ujarzmienia ognia i przekształcenia naszej planety
2023
2084.Sztuczna inteligencja i przyszłość ludzkości. 2084.Sztuczna inteligencja i przyszłość ludzkości.
2023