Metoda Bullet Journal

Zhodnoťte včerejšek, uspořádejte si dnešek a naplánujte zítřek

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Descripción editorial

>>„Metoda Bullet Journal je jednou z nejelegantnějších a nejefektivnějších metod produktivity, s nimiž jsem se kdy setkal. Nejenže usnadňuje organizaci úkolů, ale zároveň pomáhá při hledání vašeho lepšího já. Bezvýhradně ji doporučuji všem, kteří od života chtějí víc.“

– Cal Newport, autor knihy Hluboká práce<<


# O knize

Držíte v ruce bibli globálního fenoménu, který zachraňuje přepracované pomocí tužky, zápisníku a pár jednoduchých pravidel. Bullet Journal (zkráceně BuJo), minimalistický systém pro udržování osobní agendy, poznámek, úkolů a plánů, nejen zvyšuje produktivitu, ale je i mocnou zbraní proti digitální zahlcenosti a vyprázdněnosti.

BuJo slouží milionům lidí po celém světě a díky své hloubce a flexibilitě nahrazuje nablýskané plánovací aplikace. Co stojí za jeho úspěchem? BuJo paradoxně vychází z postupů vývoje softwaru, ale jeho nejsilnější stránkou je odpojení, během něhož existujete jen vy, tužka a váš zápisník. Díky analogovému režimu a metodice sebereflexe, přesouvání a označování poznámek se dokážete dokonale zastavit, zamyslet a v klidu oddělit signál od šumu.


# S knihou Metoda Bullet Journal:

- se naučíte ovládat zápisník a tužku stejně efektivně, jako by šlo o digitální nástroj (včetně vyhledávání, rychlé orientace, odkazování, přesouvání atp.)

- se naučíte používat úsporný bleskový zápis

- poznáte speciální značky a základní moduly BuJa (např. denní přehled, výhled nebo kolekce), z nichž si pak budete stavět svůj vlastní deník

- se naučíte vést denní a měsíční přehledy, rejstřík i výhledy do budoucnosti

- si procvičíte rozkládání složitých problémů na zvládnutelné jednotlivosti

- si osvojíte techniky pro určování a plnění cílů a přiblížíte se odpovědím na niterné otázky po smyslu a hledání štěstí


Jedete na plný plyn, a přitom máte pocit, že vám cosi důležitého utíká mezi prsty? Přišel čas přibrzdit a s vaším životem trochu „zabujovat“. Uděláte více, protože toho budete dělat méně.


# O autorovi

RYDER CARROLL je tvůrce metody Bullet Journal a grafik, který se zabývá designem digitálních produktů. Žije v newyorské čtvrti Brooklyn.


# Více o knize
melvil.cz/bujo

#bujo #bulletjournal

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2019
4 de junio
IDIOMA
CS
Checo
EXTENSIÓN
320
Páginas
EDITORIAL
Jan Melvil Publishing
TAMAÑO
16,4
MB

Más libros de Ryder Carroll

2018
2018
2018
2019
2018
2018

Otros clientes también compraron

2019
2019
2019
2017
2018
2021