• 7,99 €

Descripción editorial

Czy już MIXujesz?

Poczęstunek w biurze, urodziny dziecka, odwiedziny babci - i zawsze kusi jakieś ciasto! Jakie by było życie bez ciasta? Bezsensowne - zaspół MIXtipp jest w tym zgodny.

W tej książce przedstawiamy najlepsze przepisy naszej czarodziejki ciast Anny Lehmacher. Razem przetestowaliśmy i skosztowaliśmy każdy wypiek i za każdym razem byliśmy zachwyceni! A teraz chcemy się jej pasją podzielić. Obok znakomitych przepisów zamieściliśmy przydatne informacje o różnych rodzajach ciast - od ucieranych, przez biszkopt do ciasta drożdżowego. Porady jak z nimi postępować zagwarantują ci sukces. Na urodziny dziecka przygotuj tort z ciepłych lodów - to będzie hit! Wypróbuj pełen nostalgii czekoladowo-wiśniowy tort marzeń ze Szwarcwaldu i oczaruj twoją rodzinę! A koledzy z biura pokochają cię za szwajcarski tort marchewkowy!

I jak zwykle, wszystkie ciasta przygotujesz z pomocą Thermomix® TM5® i TM31®. Dzięki niemu, każde ciasto okaże się dziecinnie proste, a ty będziesz miała czas w spokoju zająć się polewą czy lukrem.

Życzymy przyjemnych chwil przy pieczeniu i zajadaniu się swoimi pysznościami!

GÉNERO
Cocina, gastronomía y vinos
PUBLICADO
2017
20 de junio
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
110
Páginas
EDITORIAL
Edition Lempertz
TAMAÑO
10,7
MB

Más libros de Maria del Carmen Martín-Gonzáles & Antje Watermann

2017
2017
2015
2015
2015
2015