• 4,99 €

Descripción editorial

Czego potrzebuje mysia zupa, żeby nabrać smaku? To oczywiste! Dobrych opowieści!


Wiedzą o tym wszystkie myszy i to daje im przewagę nad łasicami, które mają chrapkę na mysie przysmaki. Przekonajcie się sami!


Kolejna mądra, pięknie ilustrowana i twórczo przełożona przez Wojciecha Manna książeczka amerykańskiego klasyka, Arnolda Lobela, dla najmłodszych. Bohaterami dziecięcej wyobraźni, po Żabku i Ropuchu, stają się włochate, urocze myszki. A to jeszcze nie koniec przygody, bo już niebawem przedstawimy Wam Małą świnkę.


Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup), które niebawem ukażą się nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). W finale nagrody Randolpha Caldecotta znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad, wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

GÉNERO
Infantil
PUBLICADO
2019
18 de septiembre
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
64
Páginas
EDITORIAL
Wydawnictwo Literackie
TAMAÑO
5,1
MB

Más libros de Arnold Lobel

2020
2020
2020
2019
2019
2018