Opvoeden door beginners Opvoeden door beginners

Opvoeden door beginners

zin en onzin van opvoedingsadvies

    • 5,99 €
    • 5,99 €

Descripción editorial

Babys moeten beslist alleen op hun kamertje inslapen. Peuters moet je niet voor hun tweede verjaardag proberen zindelijk te maken. Het huilen van een baby kan niet verminderd worden door hem of haar rond te dragen. Volledige borstvoeding mag maar een paar maanden gegeven worden.





Dit zijn enkele van de adviezen die jonge ouders tegen kunnen komen bij het consultatiebureau, in adviesboeken of bij het bezoeken van een opvoedingssite. De adviezen klinken soms overtuigend, maar zijn ze ook ergens op gebaseerd?







In dit boek neemt de auteur ons mee op een reis door de geschiedenis en door andere culturen. Veel stellige opvoedingsadviezen blijken niet meer dan tijdgebonden en cultuurgebonden opinies. Weinig beweringen kunnen steunen op gedegen onderzoek. Dat is de conclusie die de auteur trekt na de analyse van vele vermakelijke voorbeelden. Het resultaat is een relativerende gids voor de ouder of grootouder die zich niet gek wil laten maken door de zogenaamde deskundigen.

GÉNERO
No ficción
PUBLICADO
2014
13 de agosto
IDIOMA
NL
Neerlandés
EXTENSIÓN
228
Páginas
EDITORIAL
De Bezige Bij
INFORMACIÓN DEL PROVEEDOR
eBoekhuis B.V.
TAMAÑO
2,1
MB
Lev Vygotsky Lev Vygotsky
2014
Vygotski revisitado Vygotski revisitado
2016
Vygotsky’s Notebooks Vygotsky’s Notebooks
2018
Revisionist Revolution in Vygotsky Studies Revisionist Revolution in Vygotsky Studies
2015