Pokonaj zmęczenie nadnerczy Pokonaj zmęczenie nadnerczy

Pokonaj zmęczenie nadnerczy

    • 11,99 €
    • 11,99 €

Descripción editorial

Czujesz się ciągle zmęczony? Śpisz długo, a mimo to jesteś wyczerpany? Masz trudności z zapamiętywaniem codziennych spraw? Bywasz ponury i przytłoczony? Zmagasz się z problemem nadwagi, bezsennością, brakiem równowagi hormonalnej, chronicznym bólem, a nawet zaburzeniami libido? To może być wina twoich nadnerczy – małych gruczołów umiejscowionych ponad nerkami i wytwarzających hormony stresu.

Kiedy nadnercza funkcjonują niewłaściwie, nie są w stanie wyprodukować odpowiedniej ilości hormonów niezbędnych do prawidłowego działania naszego organizmu. Stan ten nazywa się wyczerpaniem nadnerczy. Do najczęstszych objawów należą: uczucie zmęczenia w ciągu dnia oraz „znużenia i podminowania” w nocy, lęk, bezsenność, sen, który nie pozwala wypocząć, wahania nastroju, kłopoty z pamięcią, osłabienie popędu seksualnego, ochota na słodycze, ból, mgła umysłowa i wypalenie.

Specjalistka od chorób autoimmunologicznych, doktor Izabella Wentz, prezentuje prosty i niezwykle skuteczny program, który pomoże ci wrócić do pełni zdrowia. Dzięki jej metodzie opartej na protokole transformacji nadnerczy dowiesz się, jak wspierać swój organizm, zrównoważyć reakcję na stres i stopniowo budować odporność.

Nie musisz już dłużej cierpieć z powodu zmęczenia nadnerczy. Zapewnij im wsparcie, jakiego potrzebują, i zacznij odzyskiwać energię już dziś!

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2024
20 de mayo
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
400
Páginas
EDITORIAL
Wydawnictwo Kobiece
TAMAÑO
4,8
MB

Más libros de Zbigniew Kościuk & Izabella Wentz

Ewolucja to nie wszystko Ewolucja to nie wszystko
2024
Lunch z liderami. Drugie danie. 51 nowych spotkań z tymi, którzy zmieniają bieg historii Lunch z liderami. Drugie danie. 51 nowych spotkań z tymi, którzy zmieniają bieg historii
2023
Fenomen wody.Doskonałe przystosowanie wody do istnienia człowieka i życia na Ziemi. Fenomen wody.Doskonałe przystosowanie wody do istnienia człowieka i życia na Ziemi.
2023
Władcy ognia. Jak człowiek zrealizował projekt ujarzmienia ognia i przekształcenia naszej planety Władcy ognia. Jak człowiek zrealizował projekt ujarzmienia ognia i przekształcenia naszej planety
2023
2084.Sztuczna inteligencja i przyszłość ludzkości. 2084.Sztuczna inteligencja i przyszłość ludzkości.
2023
Absurdalne fakty z historii. Mózg Lenina, zwłoki Chaplina i ostatni dodo Absurdalne fakty z historii. Mózg Lenina, zwłoki Chaplina i ostatni dodo
2023