Villijoutsenet – Дикі лебіді (suomi – ukraina‪)‬

Kaksikielinen lastenkirja perustuen Hans Christian Andersenin satuun, äänikirja ja video saatavilla verkossa

Publisher Description

Kaksikielinen lastenkirja (suomi – ukraina), äänikirja ja video saatavilla verkossa
Hans Christian Andersenin "Villijoutsenet" ei ole syyttä yksi maailman luetuimmista saduista. Ajattomassa muodossaan se käsittelee inhimillisten näytelmien aiheita: pelkoa, rohkeutta, rakkautta, pettämistä, eroa ja uudelleen löytämistä.
♫ Anna äidinkielisten puhujien lukea tarina sinulle ääneen! Kirjassa on linkki, jonka kautta pääset ilmaiseksi käyttämään äänikirjoja ja videoita molemmilla kielillä.
► Mukana värityskuvat! Kirjassa olevan linkin kautta voit ladata tarinan kuvat väritettäviksi.
Двомовна дитяча книга (фінською – українською), з онлайн аудіо та відео
«Дикі лебеді» Ганса Крістіана Андерсена недаремно вважається казкою, яку знають у всьому світі. У формі, над якою не владний час, вона змушує нас задуматися про речі, з яких виникають наші людські біди: страх, хоробрість, любов, зрада, розставання та зустріч.
Дане видання ̶ це з любов'ю ілюстрована книга, переказуюча казку Андерсена у чутливій та легкій для сприйняття дітьми формі. Вона була перекладена багатьма мовами та продається у вигляді двомовного видання в усіх можливих комбінаціях цих мов.
♫ Прослухайте оповідання, прочитане мовними носіями! У книзі Ви знайдете посилання, яке дає безкоштовний доступ до аудіокниг та відео на обох мовах.
​► З розфарбовками! У книзі знаходиться посилання, за яким Ви можете завантажити ілюстрації з книги для роздрукування та розмальовування.

GENRE
Reference
RELEASED
2022
22 February
LANGUAGE
FI
Finnish
LENGTH
32
Pages
PUBLISHER
Sefa Verlag
SIZE
54.6
MB

More Books by Ulrich Renz

2022
2022
2022
2021
2021
2020

Other Books in This Series

2022
2022
2021
2021
2021
2021