Gestolen Gestolen

Gestolen

    • Précommander
    • Sortie prévue le 19 mai 2026
    • 9,99 €

    • Précommander
    • 9,99 €

Description de l’éditeur

Deel 15 van de Kim Stone-serie
Op een middag in augustus verdwijnt de achtjarige Grace Lennard uit de tuin van de naschoolse opvang. Op de plaats van haar verdwijning vindt rechercheur Kim Stone een huiveringwekkend bewijsstuk: de gegraveerde armband van Melody Jones, het meisje dat precies 25 jaar geleden van een speelplaats werd meegenomen.
Enkele uren daarvoor liep de crimineel Steven Harte het politiebureau van Halesowen binnen met informatie die Kim naar Melody zou kunnen leiden. Maar hij waarschuwde Kim dat ze eerst een dringender probleem op moest lossen. Kim kan niet anders dan meespelen met Stevens zieke spelletjes als ze Grace levend wil vinden.
In de pers
'Om in één keer uit te lezen.' VN Detective & Thrillergids
'Marsons is hard op weg de queen of suspense te worden.' ThrillZone.nl
'Een vrouwelijke auteur die het gruwelijke en het macabere niet schuwt, zonder haar weg in haar plot te verliezen.' Gazet van Antwerpen

GENRE
Policier et suspense
NARRATION
CS
Christel Schimmel
LANGUE
NL
Néerlandais
DISPONIBLE
2026
19 mai
ÉDITIONS
Boekerij
TAILLE
octet