De hofdame De hofdame

De hofdame

Mijn bijzondere leven in de schaduw van de Britse kroon

    • 9,99 €
    • 9,99 €

Description de l’éditeur

De hofdame van Anne Glenconner: unieke memoires van de hofdame van prinses Margaret, voor alle fans van The Crown en Downton Abbey.





De hofdame vertelt het verhaal van het bijzondere leven van Anne Glenconner, maid of honour tijdens de kroning van koningin Elizabeth ii en de hofdame van prinses Margaret. Ze is een unieke getuige van de recente Britse koninklijke geschiedenis en geeft in haar memoires niet alleen een kijkje achter de schermen van het koningshuis, maar schetst ook een beeld van een generatie aristocratische vrouwen die gevangen zat in een wereld vol sociale verwachtingen.





Anne Glenconner, inmiddels zevenentachtig jaar oud, schrijft met humor, openheid en moed over haar tragische leven in een gouden kooi, haar vriendschap met prinses Margaret en de vrijheid waarvan ze nu pas kan genieten.





'Een verrukkelijk boek over een geprivilegieerd leven vol drama, in de schaduw van de royal familiy'- VPRO Gids





`Een leven, kortom, een Netflixserie waardig' - nrc next





`Haar sprankelende memoires geven inzicht in het leven van de hoogste kringen.' - Zin

GENRE
Biographies et mémoires
SORTIE
2020
28 juillet
LANGUE
NL
Néerlandais
LONGUEUR
393
Pages
ÉDITIONS
AmboAnthos
DÉTAILS DU FOURNISSEUR
Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep b.v.
TAILLE
7,7
Mo
Dame d'honneur Dame d'honneur
2021
Meurtres au paradis Meurtres au paradis
2021
Lady in Waiting Lady in Waiting
2019
Lady in Waiting Lady in Waiting
2020
Murder On Mustique Murder On Mustique
2020
Whatever Next? Whatever Next?
2022
De Palace Papers De Palace Papers
2022
De laatste koningin De laatste koningin
2022
Meghan & Harry Meghan & Harry
2020
De weg naar Cliffrock Castle De weg naar Cliffrock Castle
2020
Fatale erfenis Fatale erfenis
2020
Nachtblauw Nachtblauw
2016