De meeste mensen deugen De meeste mensen deugen

De meeste mensen deugen

    • 4,0 • 1 note
    • 9,99 €
    • 9,99 €

Description de l’éditeur

De mens is een beest, zeiden de koningen. Een zondaar, zeiden de priesters. Een egoïst, zeiden de boekhouders. Al eeuwen is de westerse cultuur doordrongen van het geloof in de verdorvenheid van de mens.


Maar wat als we het al die tijd mis hadden?


In dit boek verweeft Rutger Bregman de jongste inzichten uit de psychologie, de economie, de biologie en de archeologie. Hij neemt ons mee op een reis door de geschiedenis en geeft nieuwe antwoorden op oude vragen. Waarom veroverde juist onze soort de aarde? Hoe verklaren we onze grootste misdaden? En zijn we diep vanbinnen geneigd tot het goede of het kwade?


Adembenemend, weids en revolutionair – De meeste mensen deugen herschrijft niet alleen de geschiedenis, maar werpt ook nieuw licht op onze toekomst.


Reacties:


‘Een indrukwekkend boek.’
– Jan Terlouw


‘Rutger Bregman sleept je mee.’
– Geert Mak


‘Of je het nou eens of oneens bent met Rutger Bregman, hij is een belangrijke stem binnen onze generatie. Fascinerend boek, lees het.’
– Tim Hofman


‘Cynici en zwartkijkers kunnen inpakken. Een heerlijk boek voor iedereen die echt realistisch wil zijn.’
– Beatrice de Graaf

GENRE
Histoire
SORTIE
2019
3 septembre
LANGUE
NL
Néerlandais
LONGUEUR
528
Pages
ÉDITIONS
De Correspondent Uitgevers B.V.
DÉTAILS DU FOURNISSEUR
eBoekhuis B.V.
TAILLE
9,8
Mo
Humanité. Une histoire optimiste Humanité. Une histoire optimiste
2020
Utopies réalistes Utopies réalistes
2017
Humankind Humankind
2020
Utopia for Realists Utopia for Realists
2017
Ambition morale Ambition morale
2025
Moral Ambition Moral Ambition
2025
Ik ga leven Ik ga leven
2021
De Camino De Camino
2021
Sapiens Sapiens
2014
Het zoutpad Het zoutpad
2019
Al het blauw van de hemel Al het blauw van de hemel
2024
Socrates op sneakers Socrates op sneakers
2020