• 7,99 €

Description de l’éditeur

Ridley Jones probeert net haar leven op orde te krijgen wanneer een doodgewone handeling, het ophalen van foto’s, haar in aanraking brengt met een internationaal crimineel netwerk. Op bijna elke foto die ze heeft gemaakt blijkt een schimmige figuur te staan. Vanaf dit moment wordt Ridley scherp in de gaten gehouden door de FBI en gevolgd door onderwereldfiguren. Wie kan ze nog vertrouwen? Het enige wat ze zeker weet is dat ze de waarheid over zichzelf en haar verleden moet achterhalen om ooit weer rust te vinden.


Halve waarheden is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Nicci French, met duistere psychologische suspense, sterke karaktertekeningen en verrassende wendingen.

GENRE
Policier et suspense
SORTIE
2015
4 août
LANGUE
NL
Néerlandais
LONGUEUR
296
Pages
ÉDITEUR
A.W. Bruna Uitgevers
TAILLE
1.9
Mo

Plus de livres par Lisa Unger