• 9,99 €

Description de l’éditeur

Šī grāmata būs noderīga skolēniem, studentiem un visiem pārējiem, kas vēlas saprast mediju komunikācijas īpatnības un uzzināt kā funkcionē saziņas procesi. Tajā apskatītas sekojošas tēmas: saziņas formas – sākot ar fiziku un beidzot ar medijiem, komunikācijas kategorijas, procesi un teorijas, informācijas piegādes vēsture Latvijā, masu komunikācijas procesu tendences dažādās pasaules valstīs, vadošās komunikācijas zinātnes teorijas, sabiedrības, mediālās komunikācijas un kultūras konteksta attiecības.
Grāmatas autore Sandra Veinberga ir filoloģijas zinātņu doktore, profesore Liepājas universitātē (Liepājā) un RISEBA (Rīgā). Profesionāla žurnāliste, rakstniece.
Līdz šim profesore Sandra Veinberga ir izdevusi vairākas mācību grāmatas, kas apskata publisko attiecību (PR) un mediju problēmas latviešu valodā, kā arī zinātniskas esejas par cenzūras un mediju problēmām angļu valodā. Autore ir publicējusi arī daiļliteratūru latviešu un zviedru valodā.
Šī ir pirmā, tik apjomīgā un daudzpusīgā grāmata, kas veltīta komunikācijas teorijai un praksei, kas sarakstīta latviešu valodā. Tā balstās uz procesu un notikumu analīzi, kas aktuāli Latvijai un tās kultūrvēstures kontekstam.

GENRE
Journalisme
SORTIE
2019
4 juin
LANGUE
LV
Letton
LONGUEUR
332
Pages
ÉDITEUR
Baltic Media Translations AB
TAILLE
12.1
Mo