Melodie d'amour Melodie d'amour

Melodie d'amour

    • 6,99 €
    • 6,99 €

Description de l’éditeur

Een vrouw en haar man - liefde. Een andere vrouw - een tweede, geheime liefde. Liefde van een zoon voor zijn moeder, liefde tussen broer en zus. Verliefdheid als oponthoud voor een man op zijn sterfbed.

In deze roman toont Margriet de Moor de liefde in haar onberekenbare gestalten: van loyale genegenheid tot alles verterende hartstocht. Met een grote sensitiviteit schetst ze het schitterends dat de liefde teweeg kan brengen, en tegelijk haar verwoestende kracht, het geweld en de moordlust die het liefdesverdriet in een mens kan opwekken. Hoe goed haar personages het ook bedoelen, ze zijn zonder uitzondering onderworpen aan dat andere personage, de liefde zelf, waarvan de kracht vele malen groter is dan die van henzelf.



Margriet de Moor debuteerde in 1988 met de verhalenbundel Op de rug gezien. Daarna volgden onder meer de zeer succesvolle romans Eerst grijs dan wit dan blauw (bekroond met de AKO Literatuurprijs 1992), De virtuoos, Kreutzersonate, De verdronkene en De schilder en het meisje. Haar werk is in 24 talen vertaald. Mélodie damour is haar negende roman.

GENRE
Romans et littérature
SORTIE
2013
12 avril
LANGUE
NL
Néerlandais
LONGUEUR
306
Pages
ÉDITIONS
Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
TAILLE
1,6
Mo
Au premier regard Au premier regard
2018
Meneer en mevrouw God Meneer en mevrouw God
2022
The Kreutzer Sonata The Kreutzer Sonata
2014
Duke of Egypt Duke of Egypt
2013
Slikar i djevojka Slikar i djevojka
2017
Slapeloze nacht Slapeloze nacht
2017