Mowa ciała kłamców

    • 6,49 €
    • 6,49 €

Description de l’éditeur

Od niewinnych kłamstw do patologicznych oszustw.


ZOSTAŃ ŻYWYM WYKRYWACZEM KŁAMSTW!


Nieważne, jak bardzo jesteś inteligentny, doświadczony, bogaty czy wpływowy – każdy może zostać oszukany lub paść ofiarą naciągaczy. Jeśli nie chcesz, by okłamał cię partner w interesach, współpracownik, przyjaciel czy współmałżonek, poznaj mowę ciała kłamców.


Doktor Lillian Glass, zawodowo demaskująca oszustów we współpracy z wymiarem sprawiedliwości, dzieli się tu swoimi metodami. Dzięki niej dowiesz się m.in.:


– jakie gesty, mimika i sposób mówienia zdradzają kłamcę;


– jak rozpoznać oszusta w sieci;


– jakie sygnały wskazują, że partner może zdradzać;


– jak oceniać wiarygodność polityków i ludzi z pierwszych stron gazet.


Naukę wykrywania fałszu ułatwią zdjęcia i analizy zachowania sławnych ludzi uchwyconych w momencie, gdy skłamali (na przykład Billa Clintona, Lance’a Armstronga, Tigera Woodsa, O.J. Simpsona, Lindsay Lohan, Katie Holmes i Toma Cruise’a, Angeliny Jolie i Brada Pitta).


Doktor Lillian Glass jest uznanym analitykiem behawioralnym i ekspertem w dziedzinie mowy ciała. Współpracuje z policją i FBI oraz jest biegłym sądowym. Często występuje w charakterze specjalistki w takich programach telewizyjnych, jak „Good Morning America”, „Entertainment Today” czy amerykańskie edycje „Tańca z gwiazdami” i „Milionerów”, a także w kanałach informacyjnych, jak CNN i Fox News. Jest autorką kilkunastu książek, w tym wydanych przez REBIS poczytnych tytułów „Toksyczni ludzie”, „Toksyczni mężczyźni” i „Wiem, o czym myślisz”.

GENRE
Santé et bien-être
SORTIE
2016
6 mai
LANGUE
PL
Polonais
LONGUEUR
248
Pages
ÉDITIONS
Rebis
TAILLE
2,7
Mo

D’autres ont aussi acheté

2018
2017
2014