• 1,99 €

Description de l’éditeur

Bu yayını Eski Ahit ve Yeni Ahit parçası olduğu Türkçe İncil (2001) çevirileridir. Ayrıca tüm kitaplar, bölümler ve ayetlerle ilişkili toplam 74,416 referanslar 2 İncil formatında sunulur. Çalışma ve yönlendirme için uygun olan formatında Türkçe İncil 2001 kitabının tüm kopyalarını içerir, kısa versiyonu için ise "navi" formatını içerir. Türkçe İncil 2001 kitabının ve Yazıdan-Konuşmaya Dökme (TTS) teknolojili İncili de mevcuttur.

Genel anlamda İncil içinde gezinti nasıl yapılır?:

Her bir ahite ait dizin bulunmaktadır. TTS formatı kitapları sıralar. Aynı zamanda, bölümler fihristi de kitaplardan sonra gelir. Ahitler kitap dizinlerinde birbirlerine referans sağlarlar. Her kitap bulundukları Ahit'e referans verirler.Her kitap, bir önceki ve bir sonraki kitaba referans verir. Her kitabın kendi bölüm dizini bulunur. Her bölüm bulunduğu kitaba referans verilir. Her bölüm bir önceki ve bir sonraki bölüme referans verir. Her bölümün ayetleri için bir dizini vardır. TTS'de bulunan her bölüm Navi İncili'ndeki bölüme referans verir. Her ayet numaralandırılmıştır ve hangi bölüme ait olduğuna dair referans içerir.Daha iyi okunabilmesi için her ayet yeni satırda başlar. TTS formatında ayet numaraları gösterilmez. Dizindeki herhangi bir referans sizi bulunduğu yere götürür. Yerleştirilmiş içerik tüm kitaplardaki tüm formatlarda erişim sağlar.

Bu tür e-kitaplarda, bulabileceğiniz en iyi gezinti deneyimlerinden birini sunuyoruz! Dilediğiniz ayet hemen parmağınızın ucunda ve daha detaylı incelemeniz için emrinize amade. Ayrıca, hadis fihristi ve aralarında gezinme olanağı bu kitabı eşsiz hale getiriyor.

Yazıdan-Konuşmaya Dökme (TTS) fonksiyonu cihazdan cihaza değişir. Bazı cihazlar fonksiyonu desteklemeyebilir. Bazıları tek dil destekleyebilir, bazıları ise birden fazla dil destekleyebilir. Kitabın dili Türkçedir.

GENRE
Religion et spiritualité
SORTIE
2020
27 octobre
LANGUE
TR
Turc
LONGUEUR
6,616
Pages
ÉDITEUR
TruthBeTold Ministry
TAILLE
12.2
Mo

Plus de livres par TruthBeTold Ministry