Védett terület Védett terület

Védett terület

    • 7,99 €
    • 7,99 €

Description de l’éditeur

Sunday Times bestsellerszerző
A paradicsomból nincs visszaút
Erős képzelettel megírt, kiugró alkotás. A Védett terület beszippant, és egészen az utolsó oldalig nem ereszt - az utolsó felismerésen pedig késő éjjelig gondolkoztam, miután befejeztem a könyvet. Andrew Hunter Murray figyelemre méltó pálya előtt áll.
Anthony Horowitz
Döbbenetes erejű, nyugtalanító, egészen eredeti. Andrew Hunter Murray klasszis mesemondó.
Tim Harford
Az ország széthullóban, a törvényes rend lassanként felbomlik. Egy fiatalember utazik északra. Ben festő, aki a zsúfolt, feszültségekkel teli városban élt. Hat hónappal ezelőtt menyasszonya, Cara egy távoli szigetre, a Szikla Szentélyre költözött, amely a milliomos filantróp, Sir John Pemberley tulajdona. Most úgy döntött, felbontja az eljegyzést Bennel, és örökre ott marad.
Ben elhatározza, odautazik, hogy visszaszerezze Carát. Az út viszontagságos, és a szigetre érkezve sokkoló felfedezést kell tennie.
Cara vajon miért dobta el a régi életét? A Szikla Szentély valóban egy Új Édenkert, ahogyan Sir John állítja - vagy valami egészen pokoli hely?
Andrew Hunter Murray Londonban él, a tévének is ír, és van egy sikeres podcastja. (No Such Thing As A Fish.) The Last Day című első regénye Sunday Times bestseller lett, és számos országban megjelent.

GENRE
Policier et suspense
SORTIE
2023
5 avril
LANGUE
HU
Hongrois
LONGUEUR
364
Pages
ÉDITIONS
PublishDrive
DÉTAILS DU FOURNISSEUR
PublishDrive Inc.
TAILLE
4,2
Mo
The Last Day The Last Day
2020
A Beginner’s Guide to Breaking and Entering A Beginner’s Guide to Breaking and Entering
2024
The Sanctuary The Sanctuary
2022
Bad Deeds Bad Deeds
2026
Jeeves Again Jeeves Again
2025
The Last Day The Last Day
2020