Ven Ven

Ven

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Description de l’éditeur

Wybuchowy. Zwycięski. Odważny.
Mężczyźni z rodu Vetrov rodzą się, żeby wykonywać rozkazy. Będą żyć tak, jak każe im ojciec, i robić to, co ten dla nich zaplanował. A może nie?
Veniamin Vetrov jest przygotowywany do objęcia władzy i zarządzania imperium. Dlatego przychodzi na spotkania do domów innych rodzin mafijnych, gdzie są omawiane ważne sprawy organizacji. Jednak tak naprawdę to go nie interesuje. Krew w jego żyłach rozgrzewa Diana Volkov.
Ciągle jeszcze jest dla niego za młoda, ale on już ją sobie upatrzył. Veniamin wie, co rządzi jego światem: rozgrywki, plany, przebiegłe posunięcia. Nic nie jest przypadkowe. I mężczyzna szybko przekona się o tym, że Diana zaczęła z nim swoją grę.
Ta dziewczyna nie jest dla niego. Jej ręka dawno została obiecana komuś innemu. Veniamin zrozumie, że są reguły, którymi nie będzie się kierował, i rozkazy, których nie wykona. Jeżeli chce mieć Dianę, zrobi wszystko, żeby tak się stało.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Opis pochodzi od wydawcy.

GENRE
Romance
SORTIE
2022
30 septembre
LANGUE
PL
Polonais
LONGUEUR
289
Pages
ÉDITIONS
Niezwykłe zagraniczne
TAILLE
2
Mo

Plus de livres par Ker Dukey & K. Webster

Heartless, T2 : Despair Heartless, T2 : Despair
2017
Heartless, T2.5 : Vacant Heartless, T2.5 : Vacant
2017
Dark Queen Dark Queen
2023
I see you I see you
2020
Vas Vas
2022
Vas Vas
2022