• 7,99 €

Description de l’éditeur

„NIE MA PRAWDZIWYCH SOJUSZNIKÓW, USTALONYCH WROGÓW ANI OKREŚLONEGO POLA WALKI”.


POTĘŻNA DAWKA MILITARNEJ SF I CYBERPUNKU W TRZECIM TOMIE TRYLOGII „CZERWIEŃ”


Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów.


Były porucznik James Shelley trafia do tajnego oddziału, którego członkowie oddani są dwóm sprawom: ocaleniu Ziemi przed zagładą oraz Czerwieni. Shelley przez niemal dwa lata działał wśród żołnierzy, którzy są tak samo wspomagani jak on, i uważa, że nauczył się współpracować z tajemniczą sztuczną inteligencją. Korporacje, rządy i terroryści próbują zdobyć kontrolę nad Czerwienią, której coraz bardziej nieobliczalne postępowanie grozi globalną konfrontacją.


W ostatnim tomie trylogii „Czerwień” Shelley musi wybrać, komu – lub czemu – może zaufać, starając się jednocześnie powstrzymać eskalację konfliktu, który grozi zagładą bliskich mu osób i pogrążeniem świata w chaosie.


Trylogia „Czerwień” – która jest tak refleksją na temat narodzin sztucznej inteligencji, jak i dynamicznym politycznym thrillerem – jest najlepszym dokonaniem współczesnej militarnej SF. Barnes and Noble Sci-Fi & Fantasy Blog


Trylogię „Czerwień” można postawić na jednej półce z Wieczną wojną Haldemana . „Locus”


Mroczna, inteligentna i cyniczna militarna SF. Stefan Raets, Tor.com


Porywająca wycieczka w zakamarki ludzkich i technologicznych tajemnic wojen przyszłości. August Cole, The Art of Future Warfare

GENRE
SF et fantasy
SORTIE
2017
19 juillet
LANGUE
PL
Polonais
LONGUEUR
480
Pages
ÉDITEUR
Rebis
TAILLE
1.1
Mo

Plus de livres par Linda Nagata