Wrócę po ciebie Wrócę po ciebie

Wrócę po ciebie

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Description de l’éditeur

Czy miłość może pokonać śmierć?

Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym.

Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń.

W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty.Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną.

Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

GENRE
Romance
SORTIE
2020
10 juin
LANGUE
PL
Polonais
LONGUEUR
270
Pages
ÉDITIONS
Albatros
TAILLE
1,5
Mo

Plus de livres par Guillaume Musso

Angélique Angélique
2022
L'Inconnue de la Seine L'Inconnue de la Seine
2021
Quelqu'un d'autre - Nouveau roman 2024 Quelqu'un d'autre - Nouveau roman 2024
2024
Central Park Central Park
2014
L'Instant présent L'Instant présent
2015
Sauve-moi Sauve-moi
2005