• £3.99

Publisher Description

Ar susimastete, kiek laiko kasdien sugaištate tik todel, kad kažka... pamiršote? Kiek laiko sugaištate, kai sunkiai sekasi susikaupti ar išmokti naujus dalykus? Daug dirbant ir mokantis kartais atrodo, kad iš tiek daug dalyku nebeprisimename nieko. Del nepadarytu darbu ar neišmoktu dalyku vel tenka gaišti brangu laika...

Klausydami šios audio knygos išmoksite genialiai paprastas ir efektyvias atminties lavinimo technikas, pageres demesio koncentracija, greiciau ir efektyviau susikaupsite. Pagreites jusu sprendimu priemimas ir bendras protinis pajegumas. Labiau pasitikesite savo mastymu, nes busite tikri, kad nepamiršote ne smulkiausios informacijos detales.

Išmoksite efektyviai isiminti istorijos datas, ivairias formules ar eilerašcius; pagerinti naujos kalbos isisavinimo igudžius ir be vargo kasdien išmokti dešimtis nauju žodžiu. Isiminti ne savaitei, menesiui, o visam likusiam gyvenimui.

Noretumete lengvai prisiminti savo dienotvarke, susitikimu datas ar paskaitu tvarkarašcius ir niekur nebeveluoti? Arba nuolat tureti galvoje reikiamu pirkiniu saraša ir apsipirkti nesiblaškant po parduotuve. Ar ne saugiau butu nešiotis galvoje visu savo banko korteliu PIN kodus, elektroninio pašto ir kitus prisijungimu duomenis?

Gal jums bus aktualiau išmokti isiminti žmoniu veidus, vardus, svarbius telefono numerius. jusu nebekamuos ikyrus klausimas: "Kur aš ji maciau?" Nebereikes jaustis kaltam ir atsiprašineti draugu ar artimuju, kad pamiršote ju gimtadienius, teisintis, jog buvote labai užsiemes.

Kiekvienas asmeniškai susikursite atminties žemelapius, kurie tarnaus Jums visa gyvenima, ir kiekvienas galesite juos pritaikyti savo individualiems poreikiams. Praktikuojant šias technikas metams begant jusu atmintis išliks patikima, efektyvi ir darbinga.

Išmoksite pasiruošti pokalbiui del darbo, viešai kalbai ar pristatymui, sužinosite, kaip mokytis mintinai tostus, anekdotus ar citatas. Tai sumažins itampa ir paliks gera ispudi kolegoms, darbdaviui, klientams, giminems ar sveciams.

Kiek kartu teko grižti namo tik todel, jog susiruošete i kelione palikote pasa ar kitus dokumentus. Kiek pirštiniu, raktu ir skeciu esate palike pas draugus, taksi automobilyje ar kavineje.

Šios technikos taip pat lavina dešiniji smegenu pusrutuli, atsakinga už jusu fantazija ir vaizduote. Bendraudami busite gerokai kurybingesni ir išradingesni. Laves fantazija ir humoro jausmas.

Atminties lavinimo technikos yra genialiai paprastos ir itin efektyvios. Galesite isiminti 3 ir daugiau kartu informacijos, daiktu, skaiciu ir pan. Skirdami atminties lavinimo pratimams po pora minuciu kasdien, galiausiai išmoksite daugeli dalyku isiminti savaime.

PLEASE NOTE: When you purchase this title, the accompanying reference material will be available in your Library section along with the audio.

Please note: this audiobook is in Lithuanian.

GENRE
Business & Personal Finance
NARRATOR
LP
Laurynas Peckaitis
LENGTH
02:55
hr min
RELEASED
2016
October 19
PUBLISHER
MB "My Success"
PRESENTED BY
Audible.co.uk
LANGUAGE
LT
Lithuanian
SIZE
142.7
MB