• £3.99

Publisher Description

Bhagavad-gita As It Is, najlepiej sprzedająca się edycja Gity w świecie zachodnim to coś więcej niż tylko książka. Jest ożywiony wiedzą i oddaniem; dzięki czemu może zmienić twoje życie na lepsze. Gita w zrozumiały sposób wyjaśnia naturę świadomości, jaźni i wszechświata. Jest to istota duchowej mądrości Indii, odpowiadająca na pytania, które filozofowie zadawali od wieków.


W swoim tłumaczeniu Gity AC Bhaktivedanta Swami Prabhupada pozostał wierny prawdziwemu znaczeniu słów wypowiedzianych przez Krysznę, i w ten sposób ujawnił wszystkie sekrety starożytnej wiedzy Gity, przedstawiając nam ją jako ekscytującą okazję do samodoskonalenia i duchowe spełnienie.


Gita to rozmowa pomiędzy Kryszną i Jego drogim przyjacielem Arjuną. W ostatniej chwili, tuż przed bitwą między braćmi i przyjaciółmi, wielki wojownik Arjuna zaczyna wątpić: dlaczego miałby walczyć? Jaki jest sens życia? Dokąd pójdzie po śmierci? W odpowiedzi Kryszna prowadzi go od dylematu do duchowego oświecenia i każdy z nas jest zaproszony do podążania tą samą ścieżką.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2019
September 1
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
896
Pages
PUBLISHER
The Bhaktivedanta Book Trust
SIZE
5.5
MB

More Books by Sri Srimad A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada